Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Proste ćwiczenia, dzięki którym rozwiniesz empatię wobec siebie! Następny artykuł: Czeka Cię przeprowadzka? Tych błędów nie popełniaj!

Poznaj wyniki testu golarki Braun Series 7 z trybem turbo!

Partnerzy naszych Wizażanek wzięli udział w teście nowoczesnej golarki Braun Series 7. Czy urządzenie sprostało ich oczekiwaniom? Sprawdź wyniki testu!
ogolony mężczyzna

Series 7 z trybem Turbo to najbardziej zaawansowana technologicznie golarka marki Braun. Rewolucyjna technologia soniczna automatycznie dostosowuje moc golarki do gęstości zarostu, wytwarzając 10 000 mikrodrgań za każdym pociągnięciem, co zapewnia niezwykłą dokładność i komfort golenia. 3 spersonalizowane tryby pozwalają dostosować sposób golenia do indywidualnych potrzeb. Ponadto Series 7 z trybem Turbo łączy w sobie bezkompromisową jakość niemieckiej technologii i produkcji ze światowej sławy wzornictwem marki Braun.

100% mężczyzn biorących udział w teście zadeklarowało, że golarka Braun Series 7 spełniła ich oczekiwania!

Wszyscy testerzy zgodzili się ze stwierdzeniem, że golarka Braun Series 7 z trybem Turbo jest lepsza od dotychczas przez nich stosowanych urządzeń do golenia. Każdy z nich ocenił też stopień dokładności golenia przy pomocy urządzenia jako „bardzo dokładny”.

100% mężczyzn testujących golarkę Braun Series 7 z trybem Turbo deklaruje, że urządzenie radzi sobie z najtrudniejszymi obszarami twarzy i usuwa nawet trudno dostępne włoski. Wszyscy partnerzy Wizażanek są też zdania, że używanie golarki Braun Series 7 znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień skóry twarzy.

Mamy do czynienia z prawdziwym hitem!

100% mężczyzn testujących urządzenie deklaruje zadowolenie z jakości golenia za pomocą golarki Braun Series 7. Wszyscy panowie poleciliby też golarkę swoim znajomym.

braun series 7

Ta golarka jest bardziej zaawansowana technologicznie niż pojazd kosmiczny. Spełnia wszystkie oczekiwania nowoczesnego mężczyzny. Sprawia, że nawet, jeśli ktoś nie lubi się golić, to po użyciu  tej golarki pokocha golenie i nie będzie się mógł doczekać następnego razu z tą golarką. Ta golarka jest idealna dla każdego mężczyzny, który dba o siebie i ceni wysoką jakość. Dociera ona nawet do trudno dostępnych miejsc, usuwa wszystkie włoski i nie pozostawia jakichkolwiek podrażnień. A golenie się nią pod prysznicem to prawdziwa frajda. - cherry1977

Golarka Braun spełniła moje wszystkie wymagania i oczekiwania jakie mógłbym stawiać tego rodzaju sprzętowi. Mam rzadki, ale bardzo twardy zarost i wszystkie dotychczasowe urządzenia, których używałem, słabo sobie radziły. Po pierwsze, goliły niedokładnie, po drugie-bardzo podrażniały moją skórę. Golarka Braun goli perfekcyjnie. Wchodzi w każde załamanie na twarzy czy szyi i nie pozostawia nawet jednego włoska. Poza tym robi to bardzo delikatnie i nie ma obaw, że skóra będzie podrażniona. Golarka działa super, nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Bardzo cieszę się, że mogłem być jej testerem, a wszystko to zasługa mojej żony. Ona też jest zadowolona, bo wiem, że lubi moją dokładnie ogoloną twarz. Jestem też bardzo pozytywnie zaskoczony designem golarki, jej nowoczesnością i zastosowaniem, różnych przydatnych elementów, jak choćby baza czyszcząca. Bardzo zadowalający jest również czas pracy golarki, oraz szybkość  jej ładowania. Wiem, że na pewno będę polecał tę golarkę moim przyjaciołom i kolegom, bo to najlepszy sprzęt jaki miałem okazję używać.aknelam

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Database Error
Database Error Database error
The database has encountered a problem.

Please try the following:
  • Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser.
  • Open the wizaz.pl home page, then try to open another page.
  • Click the Back button to try another link.
The wizaz.pl forum technical staff have been notified of the error, though you may contact them if the problem persists.
 
We apologise for any inconvenience.

Nasze propozycje