Poprzedni artykuł: Nie uwierzycie, jak zwykła zabawka może zaszkodzić zdrowiu dziecka Następny artykuł: 6 trików, dzięki którym będziesz zawsze dobrze wyglądać na zdjęciach -...

Poznaj wyniki testu nowoczesnych golarek dla mężczyzn marki Remington!

Partnerzy Wizażanek przetestowali nowości od Remington: golarkę rotacyjną HyperFlex Aqua Pro XR1470 i golarkę foliową Capture Cut Pro XF8705. Jesteś ciekawa, czy urządzenia sprostały ich oczekiwaniom? Sprawdź wyniki testu!

Golarka rotacyjna HyperFlex Aqua Pro XR1470 posiada ostrza ComfortFloat, które poruszają się niezależnie w górę i w dół, przechwytując włosy pod każdym kątem.  Dla obszarów, które trudniej jest ogolić, przewidziano tryb Turbo Boost, który łatwo i szybko poradzi sobie z opornym zarostem. Golarka jest całkowicie wodoodporna - zaprojektowano ją z myślą o stosowaniu wraz z żelami do golenia, maksymalizując tym samym komfort procesu golenia.

Golarka rotacyjna Remington HyperFlex Aqua Pro XR1470 

Golarka foliowa Capture Cut Pro XF8705 już za pierwszym podejściem skutecznie eliminuje długie, płaskie włosy, które inne urządzenia często pomijają. Folie LiftLogic i hybrydowy trymer zaprojektowano w celu dostosowania się do rysów twarzy i usuwania włosów pod każdym kątem, zapewniając tym samym optymalną dokładność i ograniczając podrażnienia. Ponieważ golarka jest w pełni wodoodporna, można używać jej w wannie bądź pod prysznicem.

Golarka foliowa Remington Capture Cut Pro XF8705

Co na temat produktów sądzą partnerzy Wizażanek?

100% mężczyzn biorących udział w teście zadeklarowało, że golarki spełniły ich oczekiwania!

Wszyscy mężczyźni uznali testowane urządzenia za produkty wysokiej jakości, podkreślając jednocześnie, że bardzo podoba im się design golarek.

Testerzy zgodni są co do tego, że wszystkie obietnice producenta zostały spełnione – potwierdza to 100% mężczyzn!

Mężczyźni zachwyceni są działaniem golarek marki Remington!

Niemal wszyscy partnerzy Wizażanek są zdania, że golarki doskonale radzą sobie zarówno podczas golenia na sucho, jak i na mokro.

100% testerów zgadza się ze stwierdzeniem, że czas pracy golarek jest wystarczający, a system zasilania niezwykle wygodny w użyciu.

Wszystkim biorącym udział w teście mężczyznom odpowiada również okres obowiązywania gwarancji.

Golarka foliowa firmy Remington w 100% spełniła moje oczekiwania, byłem zaskoczony rezultatami jakie osiągnąłem po pierwszym goleniu. Twarz jest gładka, bez podrażnień, przyjemna w dotyku, a co najważniejsze nawet najkrótsze włoski zostały ścięte i są niewyczuwalne pod palcami.  Golarka marki Remington wyróżnia się wysoką jakością wykonania, ładnym wyglądem, maszynkę dobrze trzyma się w ręku, nie wyślizguje się podczas używania jej na mokro. Bardzo przydatny jest wyświetlacz czasu jaki pozostał do rozładowania produktu, a sam system zasilania jest wygodny. Według mnie produkt spełnia wszelkie obietnice producenta, a jego użytkowanie jest bardzo proste i przyjemne. - użytkownik niezalogowany

Golarka jest bardzo przyjemna w testowaniu, nie jest głośna, nie potrzebuje podłączenia do prądu. Cały czas widać ile jeszcze czasu pracy golarki pozostało. Golenie trwa kilka minut, zaś czyszczenie golarki minutę. Twarz jest gładka, jak przy goleniu maszynką jednorazową, ale dodatkowo nie ma na skórze zacięż i podrażnień. Warto zainwestować w taki sprzęt i ułatwić sobie życie :) - kamilaohio

Jestem bardzo zadowolony z testowanego produktu. Nigdy nie miałem tak dobrej golarki. Wszystkim będę ją polecać. - Martaczecze79

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje