Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 10 najpiękniejszych zdjęć Lady Di na 19. rocznicę tragicznej śmierci K... Następny artykuł: Urodowe lifehacki w krzywym zwierciadle

Zostań Recenzentką Września! Rusza ranking najaktywniejszych recenzentek KWC

Kobieta,
,
, tagi: konkurs, kwc, recenzentki
O kosmetykach piszecie dużo i niezwykle ciekawie. Te z Was, które piszą najbardziej pomocne recenzje w KWC, które ułatwiają codzienne wybory kosmetyczne, chcemy cyklicznie, na koniec miesiąca, nagradzać zestawem kosmetyków i tytułem Recenzentki miesiąca.

Pierwszy produkt pojawił się w KWC w grudniu 2001 roku. Pierwsza recenzja w katalogu została zamieszczona dwa dni później. Katalog KWC zbliża się do milionowej recenzji... Po tylu latach nie słabnie w Was potrzeba dzielenia się wiedzą i opiniami na temat kosmetyków. Dziękuję za to w imieniu swoim, tysięcy Wizażanek i przypadkowych użytkowniczek, którym swoją radą, opinią, recenzją, pomogłyście w podjęciu niejeden decyzji kosmetycznej!

Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów cykliczne nagrody. Zaczynamy od nagradzania najaktywniejszych recenzentek w KWC! 

Ranking Najaktywniejszych Recenzentek

W katalogu KWC na TEJ stronie został stworzony ranking stu Najaktywniejszych recenzentek. Gwiazdki, które widzicie przy nickach użytkowników to punktacja odnosząca się do aktywności w danym miesiącu. Startujemy we wrześniu, więc pod uwagę bierzemy działalność recenzentki w katalogu od 1 do 30 września.
Aktywność wyliczamy na podstawie dodanych recenzji, liczby otrzymanych pochwał i dodanych produktów do KWC. Dokładnie w tej kolejności bierzemy pod uwagę Waszą działalność w katalogu, ponieważ wiemy, że jedno to napisać recenzję, a drugie to otrzymać za nią pochwałę, która jest wyrazem uznania dla autorki bądź autora. Zależy nam, aby nagradzać osoby, których aktywność jest doceniana przez innych użytkowników.

Ranking aktualizowany jest raz dziennie, o północy. Swoją aktualną pozycję w rankingu możecie sprawdzić, odwiedzając swój profil w katalogu KWC. Wasza pozycja w rankingu będzie widoczna tylko wtedy, jeśli znajdziecie się w setce najaktywniejszych recenzentek.

To jednak nie koniec niespodzianek! Spośród recenzentek miesiąca wybierzemy za kilka miesięcy tę najlepszą z najlepszych, która w przyszłym roku otrzyma nagrodę i tytuł Top Recenzentki podczas uroczystej Gali KWC. Jak widzicie, jest o co walczyć! 

Jeśli macie pytania lub wątpliwości dotyczące rankingu, zapraszam do kontaktu przez prywatną wiadomość na forum wizaz.pl lub e-mail.

Ranking Najaktywniejszych Recenzentek znajdziecie TUTAJ.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

zdjęcia: Fotolia

Zobacz także

Polecany film

Sesja zdjęciowa - konkurs "Dziecko na okładkę"

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 października 2016, 13:32