Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Jak pokochać siebie w czasach Kardashianek? Następny artykuł: Bridezille i ich kosmetyczno-urodowe żądania. Ciebie też doprowadziły...

Za nami 1. urodziny Be Active!

Kobieta, , tagi: Ewa Chodakowska, Be Active
Zobaczcie jak świętowano. Oczywiście nie mogło zabraknąć znanej trenerki i jej męża.

7 czerwca br. w restauracji Villa Foksal w Warszawie świętowaliśmy 1. rocznicę urodzin miesięcznika „Be Active. Dietetyka&Fitness”. Redaktor naczelna Ewa Chodakowska wspólnie z Wydawcą Ewą Redel-Bydłowską poprowadziły oficjalną część uroczystości.

Wśród licznie przybyłych gości pojawiły się także dwie bohaterki z jubileuszowej lipcowej okładki pisma, czytelniczki magazynu. Był szampan i tort oraz filmy z życzeniami od gwiazd. Pomyślności i dalszych sukcesów życzyły: Agnieszka Szulim, Jessica Mercedes oraz Renata Kaczoruk, które dbały o formę razem z Ewą (ich wspólne treningi były publikowane na łamach BA).

Na uroczystości gościliśmy również grecką piosenkarkę oraz przyjaciółkę Ewy – Amaryllis. Koncert gwiazdy wywołał owacje na stojąco, nie zabrakło łez wzruszenia.

Redakcja „Be Active. Dietetyka&Fitness” serdecznie dziękuje za wszystkie życzenia, zwłaszcza za te: Be Active – 100 lat!

Zobaczcie także:  Anna Todd w Polsce. Relacja ze spotkania w Warszawie

zdjęcia: materiały PR

Polecany film

joanna jędrzejczyk o lewandowskich, chodakowskiej i hejcie


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

30 marca 2017, 14:54

Nasze propozycje