Poprzedni artykuł: Małgosia Socha urodziła! Radosną informację i imię ogłosił... znany pr... Następny artykuł: Kate Middleton cierpi na bulimię? Księżna waży... 40 kilogramów!

Michelle Obama dostała prezent od Melanii Trump i... nie wiedziała co z nim zrobić! Jej reakcja jest bezcenna

Kobieta,
,
, tagi: styl gwiazd, Melania Trump, michelle obama
Materiał video z przywitania prezydenta elekta i jego żony Melanii Trump z Barackiem Obamą i Michelle Obamą przejdzie do historii.

Przed zaprzysiężeniem Donalda Trumpa doszło do dość niezręcznej sytuacji. Przed udaniem się na Kapitol, prezydent elekt z żoną przyjechali do Białego Domu, gdzie spotkali się z poprzednikami.

Zobaczcie także:  6 stylowych par w polskim show-biznesie. Która najbardziej zachwyca?

W ramach podziękowań Michelle Obamie, Melania Trump wręczyła jej upominek od Tiffaniego zapakowany w błękitne pudełko. Miły gest stał się problemowy, ponieważ żona byłego prezydenta nie miała co z nim zrobić, a właśnie miała zacząć pozować do zdjęć. Można więc zauważyć, jak nerwowo rozglądała się za kimś, komu mogłaby przekazać upominek, jednak kiedy nikogo nie zauważyła, postanowiła ustawić się do zdjęć z błękitnym pudełkiem w rękach.

Wtedy jednak zareagował Barack Obama, który wziął od żony prezent i przekazał innej osobie, aby Michelle mogła spokojnie pozować.
Warto zobaczyć nagranie tej sytuacji:)

Warto także zwrócić uwagę na styl nowej Pierwszej Damy. Na zaprezentowanym materiale video widzimy ją w stylizacji od Ralpha Laurena. W naszej galerii znajdziecie także jej kreacje z pozostałych części uroczystości. 

Obserwatorzy zauważają, że jej look jest bardzo podobny do tego, jaki reprezentowała Jacqueline Kennedy. Jak Wam się podoba?

Zobaczcie także:  Jennifer Lopez nigdy dotąd nie wyglądała tak... szczupło! Wiemy, jak udało jej się tak schudnąć

Foto: Screen z mat. ABC News/EastNews/ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 08:00

Nasze propozycje