Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Ból nasz codzienny – co nas najczęściej boli i jak możemy temu zaradzi... Następny artykuł: Przebój Spice Girls “Wannabe” ma już 20 lat, ale teraz nabrał szczegól...

Zdjęcia ślubne polskich WAGs

Kobieta,
,
, tagi: Anna Lewandowska, polskie WAGS, Dominika Pazdan, Marina Łuczenko Szczęsna
Aż chce się powiedzieć "ach, co to był za ślub". Zobaczcie.

Są najwierniejszymi kibicami piłkarzy reprezentacji i ich życiowymi partnerkami. Polskie WAGs, jak napisała żartobliwie kilka dni temu Sara Boruc, zabrały już swoich mężów do domu, ale dla nich kibicowanie nigdy się nie kończy.

Polskim WAGs możemy zazdrościć wystawnego życia, przystojnego męża, czy nawet stylu. Jest jednak jeszcze co najmniej jedna sprawa, którą część z nich ma za sobą i o której często skrycie marzymy od dziecka: ślub jak z bajki. Chociaż błędem byłoby porównywać go do królewskiego ślubu księżnej Kate, ceremonie polskich piłkarzy i ich przyszłych żon były nie tylko medialne, ale i kosztowne.

Jako że na równi z Euro 2016 trwa sezon ślubny, przypominamy kilka zdjęć ślubnych najpopularniejszych polskich WAGs. Czyje kreacje spodobały wam się najbardziej?

Zobaczcie także:  Najdroższe inwestycje polskich WAGs

Polecany film

Ciążowe 5 miesięcy Anny Lewandowskiej (sierpień-grudzień)


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2017, 16:13

Nasze propozycje