Poprzedni artykuł: Na jakich kosmetykach można oszczędzić? Radzi Kosmetyczna Hedonistka Następny artykuł: Macademian Girl zagra w serialu TVN

Czekacie na nową część historii Greya? Zobaczcie zdjęcia zza kulis

Kobieta,
,
, tagi: Dakota Johnson, 50 twarzy Greya, jamie dornan
Czy są wśród was fanki "50 twarzy Greya"? Czekacie na ekranizację nastepnej części? Zobaczcie, jak wygląda praca nad nią.

W zeszłym roku miała miejsce premiera pierwszej części historii miłosnej Any i Christiana. Producenci dużo wcześniej podnosili napięcie pokazując zwiastuny, prezentując ścieżkę dźwiękową i zdjęcia z planu. Jak można się domyślać, kiedy film trafił do kin, na salach były tłumy. Jak oceniono produkcję? Niektórzy byli zachwyceni, inni zawiedzeni.

Nie da się jednak ukryć, że sympatycy losów głównych bohaterów czekali na ekranizację kolejnych części i doczekają się. Właśnie trwają zdjęcia do "Ciemniejszej strony Greya", która ma się pojawić na ekranach już w lutym 2017 roku. Zaś kolejna część, "Nowe oblicze Greya" w 2018 roku.

Zdjęcia z planu następnych części historii Greya na bieżąco możemy oglądać zarówno na Instagramie, jak również na Facebooku trylogii. Zobaczcie niektóre z nich.

Polecamy:  Szokująca "spowiedź" Dawida Ozdoby- najlepszego tancerza erotycznego w Polsce

Foto: Facebook Fifty Shades of Grey

Polecany film

Dakota Johnson o pracy na planie Ciemniejszej strony Greya


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 maja 2017, 07:56

Nasze propozycje