Poprzedni artykuł: 6 trików, dzięki którym będziesz zawsze dobrze wyglądać na zdjęciach -... Następny artykuł: 9 wieczornych nawyków, przez które tyjesz!

Pamiętacie zdjęcie Agaty Dudy ze Światowych Dni Młodzieży? Nie zgadniecie, za ile sprzedano je na WOŚP…

Kobieta,
,
, tagi: Agata duda
Właśnie zakończyła się licytacja słynnej fotografii Pierwszej Damy, które przekazała na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Kwota, za którą została sprzedana, jest wręcz zawrotna!

To się nazywa mieć dystans do siebie! Zdjęcie Pierwszej Damy początkowo było obiektem wielu żartów. A to dlatego, że Agata Duda w dość zabawny sposób wita się z biskupami. Zostało ono wykonane przez Jacka Łabędzkiego podczas wizyty Papieża Franciszka w Polsce w 2016 roku.

Tworzono na jego podstawie niezliczone ilości memów. Głównie dzięki temu zdjęcie stało się wręcz kultowe i każdy wspomina je z niewymuszonym uśmiechem na twarzy. Nic dziwnego, że na aukcji internetowej WOŚP cieszyło się tak ogromnym zainteresowaniem.

Zobacz także:Kolacja z Robertem Lewandowskim, a może występ na pokazie mody? To można było wylicytować na WOŚP

Dane osobowe szczęśliwca, który wylicytował fotografię nie są oczywiście znane. Wiadomo jednak, że aż 200 tysięcy złotych zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ale to jeszcze nie wszystko. Na stronie charytatywni.allegro.pl można było również wylicytować spinki do garnituru Andrzeja Dudy. Zostały one sprzedane za o wiele niższą kwotę, bo 6 766 zł. Na oficjalnym koncie Kancelarii Prezydenta na Twitterze pojawił się w związku z tym specjalny wpis, w którym to podziękowano za udział w obu licytacjach.

Zdjęcie główne: East News/Andrzej Hulimka/Jacek Domiński

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 10:08

Nasze propozycje