Poprzedni artykuł: Ta dziewczyna ma ogromną bliznę na dekolcie. Jej skóra dosłownie odpad... Następny artykuł: Wystarczą te trzy słowa, a każdy mężczyzna od ciebie ucieknie...

Wielka strata dla świata muzyki - zmarł Zbigniew Wodecki...

Kobieta,
,
, tagi: gwiazdy, śmierć, Zbigniew Wodecki
W wieku 67 lat odszedł wybitny artysta Zbigniew Wodecki.

Wyjątkowo smutna wiadomość ze świata muzyki - w wyniku komplikacji pooperacyjnych w wieku 67 lat zmarł Zbigniew Wodecki, ceniony piosenkarz i kompozytor. Na oficjalnej stronie artysty pojawił się komunikat:

W piątek 5 maja Zbigniew Wodecki przeszedł w Warszawie operację bypass-ów. Jeszcze w niedzielę czuł się dobrze i rozmawiał z bliskimi. Niespodziewanie 8 maja nad ranem doznał rozległego udaru mózgu. Mimo niezwykłej woli życia i staraniom lekarzy udar dokonał nieodwracalnych obrażeń. Odszedł od nas w dniu 22. maja w jednym z warszawskich szpitali. Żona i dzieci byli przy nim. Zostanie pochowany w ukochanym Krakowie.

Zmarł Zbigniew Wodecki

Pierwsze informacje o złym stanie Wodeckiego pojawiły się na początku maja, gdy przeszedł udar mózgu kilka dni po operacji wszczepienia bajpasów. Przez ostatnie tygodnie z nadzieją czekałyśmy na dobre wieści ze szpitala, a liczne postaci znane ze sceny i show biznesu głośno wyrażały swoje wsparcie. Ale niestety dziś już wiadomo, że muzyk odszedł. 

Źródło zdjęcia: screen z wodecki.pl

Wodecki był jedną z tych szczególnych postaci, które znał chyba każdy - my same jako dzieci przed pójściem spać śpiewałyśmy z nim "Pszczółkę Maję", a wakacje nad Bałtykiem wielu z nas na zawsze skojarzyły się z przebojem "Chałupy Welcome To". Jego twórczość łączyła pokolenia a wyjątkowa, ciepła osobowość sprawiała, że chętnie oglądałyśmy go także w telewizji - w ostatnich latach m.in. w roli jurora popularnego Tańca z gwiazdami.

To bardzo przygnębiająca wiadomość. Choć ostatnie informacje nie napawały optymizmem, do ostatniej chwili chciałyśmy wierzyć, że artysta odzyska zdrowie. Niestety, teraz pozostały nam tylko jego piosenki.

Zobacz też: Jarosław Bieniuk z dziećmi na okładce "Vivy!" - pozował tak, jak przed 5 laty Ania Przybylska.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje