Poprzedni artykuł: Płakaliście na świątecznej reklamie Allegro? Teraz też się wzruszycie!... Następny artykuł: Czarna linia na dłoni, to nie jest nowy, hipsterki tatuaż. Dlaczego ry...

Ten filmik z Dakotą Johnson przejdzie do historii! Nie zgadniecie, co aktorka wsadza sobie między...

Kobieta,
,
, tagi: Dakota Johnson, 50 twarzy Greya
W Czerwonym Pokoju Dakota Johnson poddaje się rozkazom Jamiego Dornana, ale na co dzień chwali mocno nietypowym talentem.

W filmie „50 twarzy Greya” Dakota Johnson udowadnia, że żadnej pracy (ani nawet najostrzejszych scen erotycznych!) się nie boi (swoją drogą, nie zgadniecie, co Jamie Dornan mówił do niej podczas scen seksu. :).

Jednym ze znaków rozpoznawczych aktorki jest jej diastema między górnymi jedynkami. Jak wiele osób z taką przerwą między zębami, lubi się nią bawić. W filmiku zrealizowanym dla amerykańskiego magazynu „Vanity Fair” postanowiła pokazać, co potrafi w nią włożyć.

Diastema okazuje się całkiem pomocna. Między szparę w zębach Dakota potrafi włożyć sobie kartę kredytową, mieszadełko do kawy i wykałaczkę. Nagranie zabawnego (i lekko prowokującego!) filmu oglądał ojciec aktorki Don Johnson (pamiętacie jeszcze jego kolorowe garnitury z „Miami Vice”?), który poczynania córki skomentował na luzie: 

„To bardzo przydatna umiejętność. Dzięki temu zajdziesz daleko!”.

Zobacz, co potrafi Dakota:

A jaki wy niezwykły talent ukrywacie? :)

Foto: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2018, 13:30

Nasze propozycje