Poprzedni artykuł: Nowa komedia z Marion Cotillard "Facet do wymiany" już wkrótce w kinac... Następny artykuł: Jak dziś wygląda Nel z Pustyni i w puszczy? Słodka dziewczynka sprzed...

Te zdjęcia wzruszyły nas do łez! Zobaczcie koniecznie w Dzień Ojca

Kobieta,
,
, tagi: dzień ojca, poród
Widok nowego, małego członka rodziny wzrusza nie tylko kobiety. Zobaczcie, jak świeżo upieczeni tatusiowe witają swoje nowonarodzone dzieci.

Obecność męża podczas porodu daje ogromne wsparcie każdej przyszłej mamie. O tym, jak istotne jest to dla niejednej kobiety przeczytałyśmy już kilkakrotnie w specjalnym wątku na naszym forum

Dzielicie się w nim wspomnieniami z porodu, udzielacie rad tym, które te ważne chwile mają jeszcze przed sobą. Opowiadacie o strachu o maleństwo, ale też ogromnej radości i łzach szczęścia, jakie towarzyszyły wam, rodzicom, podczas narodzin dziecka. Byłyśmy wręcz wzruszone, kiedy prześledziłyśmy historie niektórych z was :).

Jednak słowa to nie wszystko. Te wszystkie emocje pięknie oddają zdjęcia. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak ojcowie reagują na jedną z najpiękniejszych chwil w życiu każdego mężczyzny - narodziny jego dziecka. Zdjęcia naprawdę zachwycają i budzą olbrzymie, pozytywne emocje :).

Wszystkim tatusiom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Ojca! :) 

Zdjęcie główne: Instagram

Jesteś w ciąży i boisz się, że na skórze pojawią się rozstępy? Z tymi kosmetykami nie będzie musiała się o to martwić:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 03:47

Nasze propozycje