Poprzedni artykuł: Zbyt atrakcyjna, by pracować z dziećmi? Przedszkolanka straciła pracę... Następny artykuł: Kinga Rusin szczerze o związku z Markiem Kujawą. Czy para naprawdę nie...

Zobacz jakie pudełko zgarnia recenzentka miesiąca! Ty też masz szansę wygrać!

Kobieta,
,
, tagi: konkurs, kwc, recenzentki
Lubisz pisać o kosmetykach? Cieszysz się, gdy inni korzystają z Twoich opinii podczas zakupów? Dziel się opinią o produktach, które wypróbowałaś i zgarnij rewelacyjne pudełko wypchane po brzegi nowościami i hitami kosmetycznymi!

Wybór Recenzentki Września był niezwykle trudny – w rankingu znalazło się wiele aktywnych Wizażanek, których recenzje czytane są z przyjemnością! Po burzliwych naradach jury zdecydowało, że tytuł recenzentki miesiąca otrzymuje Dziadova1 – aktywna recenzentka, która w ciekawy i przystępny sposób ocenia kosmetyki, często analizując je pod kątem składu. Gratulujemy!

Recenzentka miesiąca przetestuje kilka ciekawych kosmetyków:

Recenzentka miesiąca otrzymuje pudełko pełne kosmetyków

 

Kochasz kosmetyki? Oceniaj i wygrywaj!

Jeśli tak jak Recenzentka Września chcesz zgarnąć pudło pełne ciekawych nowości i hitów ze sklepowych półek, bądź aktywna w Kosmetyku Wszech Czasów – pisz przydatne recenzje, dodawaj nowe kosmetyki do bazy, zbieraj pochwały. Co miesiąc wybieramy 1 Wizażankę z pierwszej 10-tki w rankingu najaktywniejszych recenzentek 

Dołącz do Klubu Recenzentki!

Masz apetyt na więcej? Dołącz do Klubu Recenzentki i testuj z nami nowości rynkowe! Dziel się opinią o kosmetykach z największą społecznością, skupioną wokół tematyki „beauty” w Polsce!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 września 2018, 19:44

Nasze propozycje