Poprzedni artykuł: Czy kapcie mogą rozbić... związek? Sprawdźcie w czerwcowych nowościach... Następny artykuł: Ta dziewczyna pokazała 'syrenie uda'. Dlaczego tak bardzo spodobały si...

Amal Clooney urodziła bliźnięta. Dzieci otrzymały wyjątkowe imiona

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, amal clooney
Amal i George Clooney po raz pierwszy zostali rodzicami! Parę spotkało podwójne szczęście, bo na świecie przywitali bliźnięta!

Amal Clooney urodziła! Słynna 39-letnia prawniczka i jej mąż George Clooney zostali rodzicami dwójki bliźniąt - chłopca i dziewczynki. Jak podaje magazyn People, dzieci otrzymały imiona Alexander oraz Ella. Informację o narodzinach dzieci oraz ich imionach potwierdził już rzecznik prasowy. Mama, jak i dzieci czują się dobrze, ale za to George jest podobno w ciężkim szoku... ;)

George jest pod wpływem środków uspokajających, powinien dojść do siebie w ciągu najbliższych dni - żartował w rozmowie z "People" Stan Rosenfield, menedżer pary. 

Amal i George Clooney zostali rodzicami

O ciąży aktorki media dowiedziały się w lutym tego roku. Co prawda o tym, że prawniczka spodziewa się dziecka mówiło się od dawna, ale kiedy informacje stały się potwierdzone okazały się dużym zaskoczeniem. Tymczasem wieczny kawaler Hollywood, George Clooney w wieku 56 lat nareszcie został ojcem. Przez parą stoi teraz podwójne wyzwanie, ale jesteśmy pewne, że uda im się mu sprostać. Pozostaje tylko złożyć szczere gratulacje!

Zobacz także: W sieci pojawiło się pierwsze nagranie z Klarą, Anią i Robertem. Jest przeurocze!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 07:58

Nasze propozycje