Poprzedni artykuł: Katarzyna Zielińska w ciąży! Kiedy urodzi? Następny artykuł: Tego księżna Kate i książę William zabraniają swoim dzieciom! Chodzi o...

Pamiętacie tego przystojniaka z "Titanica"? Nie uwierzycie, jak wygląda teraz

Billy Zane, który wcielał się w rolę Cala Hookley'a w "Titanicu" zmienił się nie do poznania! Nie uwierzycie, jak teraz wygląda aktor!

Jak obecnie wygląda Billy Zane wcielający się w rolę Cala Hookley'a z "Titanica"? Aktor w ciągu dwudziestu lat od premiery kultowego filmu zmienił się do tego stopnia, że trudno doszukiwać się w nim cech wyglądu przystojniaka ze statku. Billy podobnie do głównych bohaterów z "Titanica" całkowicie zmienił wizerunek, ale w porównaniu do Leonardo DiCaprio czy Kate Winslet to właśnie jego metamorfoza zaskakuje najbardziej. Tylko spójrzcie poniżej, jak aktor wygląda teraz.

Dwudziesta rocznica "Titanica"

W 2017 roku film "Titanic" obchodzi 20. rocznicę powstania. Z tej okazji James Cameron przygotowuje film dokumentalny, a aktorzy z obsady "Titanica" zaangażowali się w promowanie ekologii. W ubiegłą środę Fundacja Leonardo DiCaprio zorganizowała bankiet, na którym zbierano środki na ochronę środowiska, a przede wszystkim przeciwdziałanie topnieniu lodowców. Na wydarzeniu obecni byli dawno niewidziani razem Billy Zane, Kate Winslet i Leonardo DiCaprio. Trzeba przyznać, że cała trójka bardzo się zmieniła , ale to właśnie obecny wygląd Billy'ego Zane'a szokuje najbardziej!

Zobacz także: 5 najpiękniejszych (i niebanalnych!) filmów o miłości, które warto obejrzeć!

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 03:42

Nasze propozycje