Poprzedni artykuł: Robicie sobie selfie w samochodzie? Małgorzata Rozenek-Majdan została... Następny artykuł: Ta kobieta schudła 85 kg i... cierpi. Co poszło nie tak?

Chciałabyś wyglądać, jak dziewczyna na tym zdjęciu? Nie daj się nabrać...

Kobieta,
,
, tagi: blogerki, selfie
Urodowa blogerka w perfekcyjny sposób odpowiedziała fance, która chciała wyglądać dokładnie jak ona i przy okazji zwróciła uwagę na bardzo ważny problem. Po przeczytaniu jej słów z pewnością przestaniesz porównywać się z dziewczynami na Instagramie.

&Idealny świat z mediów społecznościowych bardzo często może wpędzać nas w kompleksy. Porównujemy się z idealnymi dziewczynami i zapominamy, że w większości to tylko kreacja na potrzeby zdjęcia. W rzeczywistości nikt przecież nie jest idealny, choć fotografie na Instagramie zdają się mówić zupełnie co innego. Uwagę na problem wyidealizowanych zdjęć zwróciła urodowa blogerka Gina Shkeda, która szczerze przyznała, że to co widzimy na jej zdjęciach nie ma wiele wspólnego z prawdą...

Wyidealizowane zdjęcia na Instagramie  

Blogerka pewnego dnia na Instagramie opublikowała zdjęcie "po przebudzeniu". Jedna z jej fanek zachwyciła się urodą Giny i przyznała, że sama chciałaby wyglądać dokładnie, jak ona. 

Gdybym mogła kiedyś obudzić się i wyglądać jak Gina Shkeda byłabym najszczęśliwsza na świecie -  napisała na Twitterze fanka blogerki. 

Gina Shkeda zareagowała na komentarz dziewczyny we wspaniały sposób:

Dziewczyno, mam brwi po microbladingu, przedłużone rzęsy i powiększone usta - więc tak naprawdę, nawet ja nie wyglądam, tak jak na zdjęciu. To ty jesteś przepiękna - odpowiedziała swojej fance blogerka. 

Blogerka szczerze o zdjęciach na Instagramie

Szczera odpowiedź blogerki zwraca uwagę na to, że nie warto wierzyć we wszystko, co widzimy na Instagramie. Zamiast ślepo zestawiać się z innymi, powinnyśmy doceniać własną urodę i pielęgnować swoje atuty. Miejmy nadzieję, że jej słowa dodadzą pewności siebie wielu dziewczynom, które wreszcie przestaną porównywać się do gwiazd Instagrama. Oby coraz więcej blogerek miało odwagę Giny!  

Poznaj najgorętsze trendy beauty. Pobierz Trenbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

Kosmetyki, dzięki którym obudzisz się z piękną cerą:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 21:36

Nasze propozycje