Poprzedni artykuł: Możesz zgarnąć pudełko pełne kosmetycznych perełek jak recenzentka gru... Następny artykuł: Jeszcze 4 lata temu tę dziewczynę wszyscy wyśmiewali! Jak wyglądała?

Sensacyjna teoria o ciąży Kylie Jenner. Travis Scott ją zostawił, bo nie jest ojcem dziecka?

Kobieta,
,
, tagi: kylie jenner
Ciąża Kylie Jenner przyćmiła nie tylko jej biznesowe dokonania, ale i sukcesy i osobiste zawirowania całej rodziny celebrytów. Najnowsze plotki sugerują, że właścicielka imperium kosmetycznego mogła już urodzić, a ojcem dziecka wcale nie jest Travis Scott.

Jeśli myślicie, że najsprytniejszą intrygą Kris Kardashian było ujawnienie sekstaśmy Kim, poczekajcie tylko, aż rodzina podsumuje, ile zarobiła na ciąży Kylie Jenner. Mimo wrodzonego ekshibicjonizmu, właścicielka imperium kosmetycznego uparcie milczy o swoim stanie. Nie wiadomo, kto jest ojcem, kiedy przypada termin porodu, ani nawet... czy ciąża jest faktem, czy plotką zainicjowaną przez samych Kardashianów. Wszystkiego dowiemy się zapewne dopiero z telewizji...

Zobacz także: Blogerka udowadnia, że błyszczyki Kylie Jenner są kopią tańszego produktu?

Czego nie wiedzą fani rodziny celebrytów, wymyślają sobie sami. Najgłupszą teorią była chyba sugestia, że Jenner jest surogatką starszej siostry; najbardziej prawdopodobną - że Kylie nie wzięła udziału w sesji zdjęciowej do kartek świątecznych Kardashianów ze względu na zaawansowaną ciążę lub poród.

DAY 24 #ChristmasEve

Post udostępniony przez Kris Jenner (@krisjenner)

"Teoria kartki świątecznej" doczekała się nieoczekiwanej kontynuacji. Jeśli Kylie spędziła święta w szpitalu, oznaczałoby to, że termin porodu wypadł jeszcze w 2017 r. Jeśli ojcem miałby być chłopak Kylie, raper Travis Scott, dziecko najprawdopodobniej urodziłoby się już w nowym roku... Para spotyka się bowiem dopiero od kwietnia. Wygląda więc na to, że celebrytka zaszła w ciążę jeszcze w czasie trwania związku z niesławnym Tygą (który ma już dziecko z Blac Chyną, byłą Roba Kardashiana, przyrodniego brata Kylie :O).

True Scorpio .Passionate bout it

Post udostępniony przez Tyga / T-Raww (@kinggoldchains)

Sam Tyga podawał się za ojca dziecka Jenner na Snapie, szybko jednak usunął wpis. Kwestia ojcostwa wyjaśniałaby przyczynę domniemanego rozstania Kylie i Travisa Scotta, o którym media plotkują od grudnia. Czy raper rzucił bizneswoman, bo zorientował się, że dziecko nie jest jego? Rozumiecie coś z tej telenoweli? I co ważniejsze, czy rodzina Kardashian rozumie?

Zobacz także: Kylie Jenner i Aneta Kręglicka mają taką samą sukienkę! 52-letnia Polka wygląda lepiej?

Kim Kardashian używa tej samej maskary od 18 lat. Wcale nie jest droga...

Zdjęcie główne: East News.

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2018, 23:00

Nasze propozycje