Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: "Będą nazywać mnie ku**ą" - czyli najmocniejsza kampania społeczna w o... Następny artykuł: 6 książek kulinarnych idealnych na prezent

„Jezu, okropna! Nie lubię siebie…” A Ty, co sądzisz o sobie?

Kobieta,
,
, tagi: wideo
Przypadkowe osoby zapytano, co sądzą o sobie. Odpowiedzi były bardzo różne i zaskakujące. Zobaczcie wideo z ciekawego eksperymentu społecznego.

Autorem filmu jest Daniel Rusin, prowadzący kanał Reżyser Życia. Jego eksperyment polegał na ustawieniu lustra zakrytego czerwoną płachtą w samym centrum Warszawy. Przechodzące osoby zostały poinformowane, że po odsłonięciu tajemniczej instalacji, zobaczą osobę, którą dobrze znają, a następnie zostaną poproszone o powiedzenie, co sądzą o tej osobie.

Zaskakujące było to, że oczom osób zwerbowanych do eksperymentu ukazało się ich własne odbicie w lustrze... Jak reagowali? Co sądzą o sobie Polacy? Zobaczcie wideo!


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2017, 12:05

Nasze propozycje