Poprzedni artykuł: Gwiazdor 'Na Wspólnej' oświadczył się pięknej aktorce! Następny artykuł: Masz dzieci? To film dla ciebie :) Od piątku w kinach "Mamuśki mają wy...

Jak ona wyrosła! Córka Catherin Zety-Jones to piękność. Czy jest podobna do mamy?

Kobieta,
,
, tagi: Catherine Zeta Jones, dzieci gwiazd
Z takimi genami i nazwiskiem, Carys Douglas na pewno nie ucieknie przed wielką karierą. Czy powtórzy aktorki sukces swojej mamy? Urodą dorównuje jej już teraz!

Jak wygląda córka Michela Douglasa i Catheriny Zety-Jones? Urodą czternastoletniej Carys już teraz zachwycają się wszyscy. Córka sławnej pary ma długie i gęste włosy niczym mama oraz czarujące oczy i uśmiech, jak jej ojciec. Carys często dodaje zdjęcia na swój Instagram i jak widać bardzo dobrze czuje się przed obiektywem. Ma za sobą już jedną sesję zdjęciową i można się spodziewać, że już niedługo czekają ją kolejne.

Carys Douglas - piękna córka Catherine

Dzieciom gwiazd sukces jest zazwyczaj po prostu pisany, a kiedy patrzymy na zdjęcia Carys Douglas nie mamy wątpliwości, że dziewczyna jest wręcz skazana na sukces. Carys podobno rzeczywiście marzy o tym, by pójść śladem rodziców i rozpocząć karierę aktorską. Na ten moment nie podjęła żadnych kroków w tym temacie. Michael Douglas uważa, że Carys potrzebuje jeszcze trochę czasu zanim wejdzie w bezwzględny świat show-biznesu.

Dzieci sławnych rodziców zazwyczaj bardzo szybko zaczynają karierę w show-biznesie i zdobywają błyskawiczną popularność. Przykładem może być Lily Rose-Depp, siostry Jenner, Hailey Baldwin czy córka Kurta Cobaina - Frances Bean Cobain. Długa jest także lista dzieci sławnych rodziców, które robią głośną karierę w Polsce. Mowa tu o Idze Lis, Oli Kowalskiej czy Zosi Majewskiej.

Myślicie, że Carys Douglas osiągnie sukces w świecie aktorstwa? Więcej zdjęć córki Catherine i Michaela znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także: Jak dziś wygląda Nel z filmu "W pustyni i w puszczy"? Słodka dziewczynka sprzed 16 lat jest nie do rozpoznania!

Chcesz testować kosmetyki za darmo? Dołącz do naszego Klubu Recenzentki! Czekamy także na twoje looki w "Lookach Wizażanek"!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 sierpnia 2018, 00:51

Nasze propozycje