Poprzedni artykuł: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym! Następny artykuł: 'Piękna i naturalna' kuzynka Kardashianek - czy Natalie Zettel zagrozi...

Dakota Johnson spotyka się z jednym z najbardziej przystojnych aktorów w Hollywood?

Kobieta,
,
, tagi: Dakota Johnson, 50 twarzy Greya
To może być nowa najpiękniejsza para Hollywood! Dakota Johnson prawdopodobnie spotyka się z bardzo przystojnym mężczyzną...

Wbrew powszechnemu przekonaniu Dakota Johnson i Jamie Dornan są parą, ale tylko na ekranie. W prawdziwym życiu odtwórców ról Anstasii i Christiana nigdy nic nie łączyło. Jamie od dawna jest żonaty, z kolei Dakota ma za sobą kilka nieudanych związków. Aktorka spotykała się m.in. z modelem Matthew Hittem czy z aktorem Jordanem Mastersonem. Ostatnio jednak widywana jest w towarzystwie innego, niezwykle przystojnego aktora - mowa tu o... Jonie Hammie. Jon znany jest przede wszystkim z roli w serialu "Mad Men" i powszechnie uważany jest za jednego z najbardziej przystojnych i męskich facetów w Hollywood. 

Dakota Johnson ma nowego chłopaka?

O związku 28-letniej Dakoty i 46-letniego Jona jako pierwszy poinformował portal "Page Six". Para podobno ostatnio pokazuje się razem i wcale nie chodzi o zwyczajne koleżeństwo. Jeśli plotki okażą się prawdziwe to będzie jedna z najpiękniejszych par show-biznesu. Myślicie, że Dakota i Jon pasują do siebie?

Zobacz także: Będzie nowa część filmu "50 twarzy Greya"! Wiemy, kiedy będzie premiera

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film

"50 twarzy Greya" nie było jej debiutem! Gdzie mogliśmy zobaczyć wcześniej Dakotę Johnson?


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 października 2017, 20:17

Nasze propozycje