Poprzedni artykuł: Pamiętacie Peggy ze 'Świata według Bundych'? Tak zmieniła się od czasó... Następny artykuł: Pamiętacie Sabinę Jeszkę z 'Mam talent'? Piosenkarka jest w ciąży!

Meghan już od dziecka dążyła do ślubu z księciem? Jej była przyjaciółka opowiada o przeszłości narzeczonej Harry'ego

Kobieta,
,
, tagi: książę Harry, brytyjska rodzina królewska, Meghan Markle
Wystarczyło zdjęcie młodej Meghan Markle na tle Buckingham Palce, by brytyjskie media dopowiedziały sobie teorię do tego, że od zawsze marzyła, aby zostać żoną księcia. Choć zdjęcie nie wydaje się być na to dowodem, to z kolei słowa najlepszej przyjaciółki Meghan Markle nie wydają się być do końca zmyślone...

Odkąd Meghan Markle i księżę Harry są oficjalnie narzeczeństwem przeszłość Meghan jest bardzo dokładnie prześwietlana przez brytyjskie i światowe media. Rozpisywano się o byłym mężu aktorki, a teraz powrócono do jej dzieciństwa. "Daily Mail" dotarł do przyjaciółki Meghan - Ninaki Priddy, z którą przyszła żona księcia Harry'ego przyjaźniła się od drugiego roku życia. Dziś nie są już przyjaciółkami, a Ninaki w rozmowie z "Daily Mail" nie wyrażała się o Meghan pozytywnie. Przyznała  między innymi, że Meghan stała się wyrachowana i nie przypomina już dawnej siebie.

Meghan i Ninaki były najlepszymi przyjaciółkami przez wiele lat. Ninaki towarzyszyła jej w najważniejszych momentach w życiu, była m.in. druhną na jej pierwszym ślubie z producentem filmowym Trevorem Engelsonem. To właśnie zakończenie małżeństwa z Trevorem bardzo poróżniło przyjaciółki, które dziś nawet nie rozmawiają ze sobą. 

"Chciałam dowiedzieć się od niej szczegółów, ale nic nie chciała mi powiedzieć. To co wyszło na jaw po mojej rozmowie z Trevorem zakończyło naszą przyjaźń. Wszyscy byliśmy w szoku - powiedziała Ninaki w rozmowie z "Daily Mail".

Przeszłość Meghan Markle

Przyjaźń Ninaki i Meghan zakończyła się jeszcze zanim Meghan poznała księcia Harry'ego, ale Nikkie ma swoją teorię na temat tej znajomości. W rozmowie z 'Daily Mail" przyznała, że Meghan jest interesowana i przyjaźni się tylko z osobami, od których może coś uzyskać.

Teraz mogę powiedzieć to, że Meghan jest wyrachowana, bardzo wyrachowana. Zawsze ma strategię odnośnie tego, w jakim kręgu przyjaciół się obraca - przyznała Ninaki.

Ninaki opowiedziała także o tym, że Meghan od zawsze fascynowała brytyjska rodzina królewska i od najmłodszych lat miała ogromne parcie na bycie sławną oraz w centrum uwagi.

Nie byłam zaskoczona, ani zszokowana, kiedy usłyszałam o księciu Harrym. Wiem, że kiedyś uwielbiała film "Pamiętnik księżniczki" - film o wejściu do rodziny królewskiej. Była pod wrażeniem takiego pomysłu... - powiedziała Ninaki.

Świat obiegło także zdjęcie Meghan z koleżanką na tle Buckingham Palce, które ma dowodzić, że Meghan już jako dziecko marzyła o byciu księżną. Jest to teoria odrobinę na wyrost, ale w słowach przyjaciółki rzeczywiście może być trochę prawdy...

Zobacz także: Kolejne zdjęcia Kate Middleton w ciąży! Brzuszek jest już naprawdę duży!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 października 2018, 21:30

Nasze propozycje