Poprzedni artykuł: Karolina Szostak dalej chudnie! Tak ZGRABNYCH nóg pozazdrości jej każd... Następny artykuł: Pierwsze zdjęcie Anny Lewandowskiej po porodzie. Ależ ona jest szczupł...

Eurowizja 2017 za nami! Które miejsce zajęła Kasia Moś?

Kobieta,
,
, tagi: Eurowizja
Finał Eurowizji 2017 już za nami! Po niezwykle emocjonującym głosowaniu Polska ostatecznie znalazła się na 21. miejscu.

Polska zajęła 21. miejsce na 62. konkursie Eurowizji 2017! W tym roku finał odbywał się w Kijowie, a Polskę reprezentowała piękna i utalentowana Kasia Moś z utworem Flashlight. Po głosowaniu jury Polska znajdowała się na czwartym miejscu od końca z liczbą 23 punktów. Po dodaniu głosów widzów ostatecznie Kasia Moś uplasowała się odrobinę wyżej, bo na 21. miejscu z liczbą 64 punktów. 

Eurowizja 2017 - wyniki

Pierwsze miejsce w finale Eurowizji 2017 zajęła Portugalia i nie była to duża niespodzianka, bo ten kraj od początku wskazywany był jako jeden z faworytów, a podczas ogłaszania wyników cały czas utrzymywał się w czołówce. Walka o zwycięstwo toczyła się także pomiędzy Bułgarią, Szwecją, Włochami, Belgią, Mołdawią, ale to magiczny występ Portugalczyka najbardziej oczarował jury i widzów. Salvador Sobral z utworem Amar Pelos Dois dosłownie zdeklasował rywali, bo wygrał w obydwu głosowaniach, a ostatecznie zebrał 758 punktów. Drugie miejsce zajęła Bułgaria, a trzecie - Mołdawia.

Występ Kasi Moś na Eurowizji 2017

Kasia Moś w finale konkursu Eurowizji występowała jako druga, zaraz po Izraelu, przed Białorusią. Nasza reprezentantka dała z siebie wszystko, pięknie zaśpiewała utwór Flashlight, a jej występ był dopracowany w każdym szczególe. Na scenie Kasi towarzyszył brat, który grał na skrzypcach. Imponujący wokal jednak nie wystarczył, by zachwycić Europę. Poziom konkursu w tym roku był niezwykle wysoki, a konkurencja bardzo mocna. Mimo wszystko Kasia z pewnością powinna być z siebie dumna!

Co sądzicie o wynikach Eurowizji 2017? Poniżej przypominamy występ Kasi z półfinału:

Zobacz także: Wyniki Eurowizji 2017 - podziel się wrażeniami na naszym FORUM!

zdjęcia: East News

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 12:04

Nasze propozycje