Poprzedni artykuł: Jak teraz wygląda brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego? Będziecie zaskoc... Następny artykuł: Tym Agata Duda zaskoczyła Melanię! Okazuje się, że Pierwsza Dama nie m...

Ewa Farna nigdy nie mówiła tak wprost o swojej wadze. To chora presja!

Kobieta,
,
, tagi: Ewa Farna
Ewa Farna od lat musi tłumaczyć się ze swojej wagi i nie ukrywa, że ma tego dość. Piosenkarka w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" opowiedziała, co myśli o hejterach krytykujących jej ciało.

Ewa Farna tak szczerze o swojej wadze nie mówiła nigdy. Piosenkarka karierę w Polsce zaczynała zaledwie jako 16-latka, a wciąż jej dzisiejszy wygląd porównuje do filigranowej nastolatki sprzed lat. Ewa w ciągu kilku ostatnich lat przybrała na wadze, ale jak wielokrotnie podkreślała - nie czuje się z tym źle, podoba się sobie i w pełni akceptuje swój wygląd. Mimo tego w stronę gwiazdy ciągle kierowane są złośliwe komentarze sugerujące, że powinna schudnąć i "wziąć się za siebie". Ewa Farna w wywiadzie dla tygodnika "Wysokie Obcasy" odpowiedziała na nie w dość dosadny sposób. 

Ewa Farna o swojej wadze 

Wywiad, którego udzieliła Ewa Farna w ciągu kilku godzin zdążył już wywołać duży szum w polskich mediach. Ewa zdradziła, że nieprzyjemne komentarze na swój temat czyta nie tylko w internecie, ale słucha ich m.in. od czeskich dziennikarzy. 

"...ja mam nadal do czynienia z taką chorą sytuacją, że ktoś przychodzi ze zdjęciem, na którym mam 16 lat i pyta: „Dlaczego już tak nie wyglądasz?”. I co ja mam na to odpowiedzieć? „Bo miałam 16 lat i byłam dzieckiem”? Ludzie poznali mnie, gdy byłam małą dziewczynką, miałam 12 lat. [...] To w czeskiej prasie ukazała się wzmianka, że wyglądam jak dwie polskie ciężarówki - mówiła w wywiadzie Ewa. 

Ewa Farna od lat nie ukrywa, że nie zgadza się z negatywnymi komentarzami na temat swojej wagi i ma dość wysłuchiwania porad, że powinna coś zmienić, choć sama wcale tego nie chce. 

Cały ten temat wagi jest dla mnie w ogóle absurdem. Ja nie czuję się otyłą osobą, nie czuję, żebym była anormalna. I jeżeli mnie ktoś tak nazywa, to ja tego nie akceptuję. Bo to, że mam 5 kg, a nawet 10 kg więcej, to nie znaczy, że jestem otyła. Co jest nie tak, skoro mogę się zmieścić w zwykłą rozmiarówkę? Co to za chora presja? - dosadnie wyjaśniała Ewa. 

To nie pierwszy raz, kiedy Ewa Farna uparcie prosi, aby przestano komentować jej wagę, ale wydaje się, że pod tym względem nigdy nie zazna spokoju, bo temat wraca, jak boomerang. Nikogo nie obchodzi, że Ewa akceptuje siebie, najważniejsze jest to, że nie spełnia obecnych standardów. Przykre, ale prawdziwe...

Zobacz także: Ewa Farna mówi, dlaczego waży zbyt dużo. Co powiedziała?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 16:03

Nasze propozycje