Poprzedni artykuł: Pamiętacie Łukasza z 'M jak miłość'? Teraz ma 24 lata i jest szalenie... Następny artykuł: Anna Kalczyńska pobita? 'Nie ma nic gorszego niż strach i przemoc'. Co...

Finał 'Rolnik szuka żony 4': Kasia i Piotr jednak będą mieli dziecko! Czy udział w show to dobry sposób, by znaleźć miłość?

Kobieta,
,
, tagi: programy telewizyjne
Pełen niespodzianek finał programu "Rolnik szuka żony 4" za nami! Po raz pierwszy jedna z par zdecydowała się na dziecko już... w trakcie programu! Czy miłość, która narodziła się podczas telewizyjnego show ma szansę przetrwać?

Czy Kasia z programu "Rolnik szuka żony 4" jest w ciąży? To pytanie zadawało sobie ok 4 miliony Polaków! Ten show to prawdziwy fenomen ostatnich lat. Losy rolników poszukujących miłości w telewizyjnym programie rozpalały wyobraźnię widzów. Jak wszystkie poprzednie edycje także i 4 edycja „Rolnik szuka żony" cieszyła się bardzo wysoką oglądalnością, a finał programu był pełen emocji i zaskakujących... newsów. 

W dwunastym odcinku „Rolnik szuka żony 4" poznaliśmy losy par po dwóch miesiącach od pierwszych randek. Okazuje się, że w tej edycji powstały aż trzy związki. Parą zostali Karol i Jagoda, rolniczka Małgosia z Pawłem, a rolnik Piotr stworzył udany związek z Kasią. Co więcej - ostatnia z par ogłosiła, że... już niebawem urodzi się ich dziecko! Tak - Kasia jest w ciąży!

Podczas finałowego odcinka show „Rolnik szuka żony 4", Piotrek przyznał:

- Cel został osiągnięty. Kasia jest w ciąży. Zakończenie show jest takie, jak powinno być - odpowiedział prowadzącej show Marcie Manowskiej na pytanie, czy chce coś ogłosić.

- Czy to będzie syn czy córka nie ma znaczenia, ważne żeby było zdrowe - dodał.

Kasia również nie kryła radości:

- Nie myślałam, że znajdę się w programie, tylko dzięki temu programowi poznałam Piotra i on sprawił, że jeśli wszystko pójdzie dobrze to będę szczęśliwa do końca życia - tłumaczyła Kasia.

O wspólnym życiu myślą też Małgosia i Paweł. 

- Chcemy być razem ze sobą i spełniać się w tym, co robimy. Kończę projekt w  Szwecji i zaczynam nowe życie w Polsce z Małgosią - powiedział Paweł. 

- Nasze mamy się poznały ze sobą, nasze rodziny, czyli gdzieś takie fajne płaszczyzny rodzinne staramy się budować. Naprawdę jest bardzo fajnie. Jeśli chce się być ze sobą razem, no to można, tylko trzeba chcieć - podkreśliła Małgosia.

Niestety Zbyszek i Mikołaj nie znaleźli życiowych partnerek. Zbyszkowi przeszkadzało, że dziewczyny, z którymi się spotykał (Iwona i Ewa) nie miały dobrego kontaktu z jego matką, Mikołaj z kolei przez dziewczyny został skrytykowany za to, że za bardzo kocha siebie. 

Czy można znaleźć miłość w telewizji? 

"Rolnik szuka żony" to nie pierwszy program w telewizji, który pomaga uczestnikom odnaleźć miłość. Już w pierwszej edycji show „Big Brother" pojawiło się uczucia między Karoliną i Grzegorzem. Na ekranie rozkwitło uczucie pomiędzy Izą Kowalczyk i Grzegorzem Markockim z z programu "Bar", a para później zdecydowała się na ślub na wizji. Przypieczętować związek, który rozpoczął się w programie "Warsaw Shore" zdecydowali się także Trybson i Eliza. Wiele związków rozpoczętych na planie programu "Rolnik szuka żony" także trwa do dziś. 

W ostatnim czasie powstaje coraz więcej programów, w których uczestnicy pragną znaleźć miłość. W "Ślub od pierwszego wejrzenia" pary dobierane są przez naukowców, biorą ślub właściwie w ciemno, a po miesiącu wspólnego życia decydują czy nadal chcą być razem. Z kolei w programie "Undressed" pary spotykają się... leżąc razem nago w łóżku. Okazuje się, że czasami tak dziwne sposób na rozpoczęcie znajomości działają i parom udaje się stworzyć udaną relację. A co wy o tym myślcie? Czy na planie filmowym można znaleźć prawdziwą miłość?

Zobacz także: Jak teraz wygląda Łukasz z "M jak miłość"? Teraz ma 24 lata i... jest szalenie przystojny

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcia: materiały prasowe

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2018, 02:42

Nasze propozycje