Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 5 rzeczy, które powinnaś robić częściej Następny artykuł: Konkurs: zostań naczelną Wizaz.pl! - wyniki

Masz pytania dotyczące żywienia Twojego pupila? Zadaj je na forum z ekspertem Pedigree®!

Kobieta, , tagi: zwierzę, koty, psy, pedigree
Opieka nad zwierzęciem domowym to duża odpowiedzialność. Nagrodą za to jest miłość i przywiązanie naszego pupila. Zwierzęta czynią nasz świat lepszym, więc warto dowiedzieć się jak o nie właściwie dbać. Zapraszamy na forum z doktorem nauk weterynaryjnych Michałem Ceregrzynem ekspertem marki Pedigree®, który odpowie na Twoje pytania i doradzi w kwestii żywienia Twojego ulubieńca.

ekspert pedigree

Doktor nauk weterynaryjnych Michał Ceregrzyn, ekspert marki Pedigree®. Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Pracował jako adiunkt w University of Shizuoka w Japonii oraz w Technische Universitat Munchen w Niemczech prowadząc badania nad neurofizjologią przewodu pokarmowego. Jest autorem szeregu prac naukowych dotyczących patofizjologii przewodu pokarmowego. Specjalizuje się w leczeniu chorób przewodu pokarmowego oraz w dietetyce psów i kotów. Posiada szczególne doświadczenie w leczeniu problemów przewlekłych. Zajmuje się także doradztwem żywieniowym u psów i kotów z nadwagą i otyłością oraz innymi schorzeniami wymagającymi specjalistycznego żywienia.

Na nowo utworzonym forum, Michał Ceregrzyn specjalnie dla naszych użytkowniczek będzie odpowiadać na pytania z zakresu:

  •    Żywienia psów zdrowych
  •    Chorób przewodu pokarmowego psów
  •    Żywienia psów chorych
  •    Karm dla psów

 

Zapraszamy do aktywnego udziału w dyskusji i zadawania pytań!

psy

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje