Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Konkurs Delecta – „Dzióbek i kubek” - wyniki! Następny artykuł: Zobaczcie relację z 15-lecia Fundacji Przyjaciółka

5 tanich rzeczy, dzięki którym się odstresujesz

Kobieta,
,
, tagi: stres, zabawki, zabawa
Jeśli Wasza praca obfituje w stres i potrzebujecie czynności, przy której można się wyciszyć i zrelaksować, mamy dla Was kilka pomysłów! Zobaczcie 5 rzeczy, które pomogą Wam zaprowadzić spokój po ciężkim dniu.

Każdy z nas potrzebuje chwili spokoju i jednocześnie każdy ma inny sposób na zaprowadzanie go w swoim życiu. Jedni medytują, ćwiczą jogę, czytają książki, słuchają muzyki, inni – spędzają czas aktywnie na treningach. Jeśli dotychczasowe rozwiązania przestały Wam wystarczać, mamy na to sposób!

Zebrałyśmy dla Was kilka "gadżetów", o których (przynajmniej wybranych) mogłyście nie słyszeć, a które skutecznie pozwalają się zrelaksować. Bo jak najlepiej odpoczywać, jeśli nie podczas czynności, które kojarzą nam się z dzieciństwem?

Kto nie lubił kolorowanek lub układania puzzli? Poczujmy się przez chwilę jak dzieci i powróćmy do beztroskich, dziecięcych zabaw w wersji… dla dorosłych. ;)

Która z zaprezentowanych „zabawek” podoba Wam się najbardziej?

zdjęcia: Fotolia

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 października 2016, 07:47