Poprzedni artykuł: Robi to w nocy większość z nas, a może to doprowadzić do... utraty wzr... Następny artykuł: Czym grozi noszenie stanika? Nie uwierzycie, na co narażamy swoje ciał...

Hanna i Tomasz Lis rozstali się? Dziennikarka komentuje plotki na temat kryzysu w małżeństwie

Kobieta,
,
, tagi: Hanna Lis, Tomasz Lis
Ile prawdy jest w plotkach na temat problemów w związku Hanny i Tomasza Lisów? Dziennikarka w programie "20mŁukasza" szczerze opowiedziała o swoim małżeństwie.

Czy Hanna i Tomas Lis przechodzą kryzys w małżeństwie? Plotki na ten temat nie cichną już od kilku miesięcy. Para od dawna nie pokazuje się publicznie razem, spędziła wakacje osobno, a Hanna Lis na ślubie Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiła się z kolegą z programu "Azja Express" - Leszkiem Stankiem. Media szybko zaczęły dopatrywać się kryzysu w małżeństwie dziennikarzy. Dziennikarka w programie "20mŁukasza" postanowiła wreszcie szczerze opowiedzieć  o rzekomych problemach w związku. 

Kryzys w małżeństwie Hanny i Tomasza Lis?

Okazuje się, że Hanna Lis w ostatnim czasie nie pokazywała się publicznie z Tomaszem Lisem wcale nie z powodu kłopotów w małżeństwie. Dziennikarka przyznała, że wakacje spędzili osobno, ale ze względu na brak czasu oraz różne zobowiązania. W wywiadzie z Łukaszem Jakóbiakiem gwiazda powiedziała: 

Rzeczywiście było tak, że ja kręciłam bardzo intensywnie "Bez planu" do października, była po drodze choroba Tomka mamy, a potem śmierć. Rzeczywiście lato spędziliśmy osobno i tyle, wokół tego powstało 168 tysięcy teorii spiskowych... - ucina plotki Hanna Lis. 

Hanna Lis o małżeństwie z Tomaszem Lisem

Dziennikarka podczas wywiadu wyjaśniła, że regularne publikacje na temat problemów w jej małżeństwie są tylko i wyłącznie fantazją mediów. 

Niechętnie wpuszczam ludzi do swojego domu, swojego życia, życia moich dzieci, które są anonimowe (...). To co mogą robić media? Jeśli nie da się ze mną porozmawiać o moim życiu osobistym, to trzeba je sobie wymyślić. To się często dzieje, w tej chwili już nie mam paparazzi siedzących na płocie, bo od kilkunastu lat funkcjonuje w normalnym, stałym związku, nie ma żadnych skandali z moim udziałem, więc stwierdzili, po kilku latach siedzenia na płocie, że nic z tego nie będzie.

Zobacz także: Kinga Rusin po raz pierwszy o rozwodzie z Tomaszem Lisem. Co powiedziała?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 03:47

Nasze propozycje