Poprzedni artykuł: Deszczowo? Stylowo! Te 5 rzeczy pozwoli ci cieszyć się wiosną! Następny artykuł: Będąc w związku upodabniasz się do partnera… także fizycznie! Jak to m...

Dłonie Kate Middleton na okładkach tabloidów. Co jest z nimi nie tak?

Kobieta,
,
, tagi: kate middleton, księżna Kate, brytyjska rodzina królewska
Popularny brytyjski tabloid na okładce umieścił dłonie Kate Middleton z pytaniem "dlaczego palce Kate są takiej samej długości?". Sensację szybko podchwycili internauci, ale... okazuje się, że place księżnej wcale nie są tak dziwaczne, jak starał się to przedstawić "Daily Mail".

Kate Middleton ostatnio ponownie znalazła się na pierwszych stronach gazet, ale wcale nie ze względu na świetną stylizację czy ciążowy brzuszek. Tym razem chodziło o... palce u rąk księżnej. Wszystko zaczęło się od okładki " Daily Maila", który obok zdjęcia dłoni Kate umieścił wielki napis - "Dlaczego palce Kate są takiej samej długości?". Tabloid dłoń Kate obrysował nawet ramką, aby udowodnić, że coś tu jest nie tak. Ale... czy rzeczywiście jest się czym ekscytować? Ramka ukazuje przecież, że palce księżnej są zupełnie normalne...

Zobacz także: Kendall Jenner pokazała nagie zdjęcia na Instagramie! Uwagę przykuwa... pewien defekt

Kate Middleton ma dziwne palce?

Niefortunne zdjęcie Kate zrobiono podczas wizyty pary książęcej w Oksfordzie. Kate trzyma w dłoniach czarną kopertówkę i, prawdopodobnie poprzez złudzenie optyczne, jej palce wydają się takiej samej długości. Tabloidy postanowiły jednak z rąk Kate zrobić sensację.

Najśmieszniejsze w całej "aferze" są komentarze internautów zamieszczane na Twitterze, a ci nie mają litości dla tabloidu. Zwracają oni uwagę na to, że absurdalna ramka tylko podkreśla, że palce są różnej długości, a nie jak sugeruje tabloid - takiej samej. Koniec końców - "Daily Mail" próbował śmiać się z Kate, ale teraz... wszyscy śmieją się z "Daily Mail".

(tłum.
-Mam pomysł, napiszmy, że palce Kate są takiej samej długości!

- Ale nie są.

- Udowodnij to.

- Narysowałem wokół nich ramkę i nie są na tej samej linii.

- Dobra, i tak drukujemy.)

Zobacz także: Idealna cera księżnej Kate to zasługa... Nutelli?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 grudnia 2018, 07:42

Zobacz także

Nasze propozycje