Poprzedni artykuł: Godzina płatnej przerwy w pracy na... seks? Radny złożył już wniosek! Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan topless na wakacjach! Tyle jeszcze nigdy nie...

Jak całować mężczyznę, żeby... nigdy cię nie zapomniał? Mamy sprawdzone triki ;)

Kobieta,
,
, tagi: związki, seks
Pocałunki odgrywają niezwykłą rolę w relacjach między partnerami. Często mówi się nawet, że bardziej pamiętamy pierwszy pocałunek, niż pierwszy seks. Jak sprawić, żeby facet nigdy nie zapomniał twoich pocałunków?

Jeśli jesteś dobra w całowaniu, stajesz się jeszcze bardziej atrakcyjna w jego oczach, ponieważ to, w jaki sposób całujesz, często przekłada się na to, jaka jesteś w łóżku – delikatna i wycofana, a może namiętna i pełna pasji. Zatem już po pierwszym zbliżeniu ust bez trudu można rozpoznać jakim ktoś jest kochankiem. Oczywiście istnieje wiele całuśnych technik, które sprawią, że on dostrzeże w tobie boginię seksu.

Na początku możesz składać mu delikatne, powolne pocałunki obejmując i masując swoimi ustami jego usta, zaczynając od dolnej wargi. Wtedy wasze zmysły zaczną się wyostrzać. On słyszy twój przyspieszony oddech, widzi rozszerzone z podniecenia źrenice, czuje twój smak. Wtedy warto dodać do tego subtelne kąsanie, czy ssanie warg, a także odrobinę języka, by toczył z językiem partnera pełną namiętności grę i sprawił, by ukochany aż płonął z pożądania.

Pamiętaj też o tym, że usta nie są jedynym czułym punktem na jego ciele. Zajrzyj do naszej galerii i poznaj najbardziej wrażliwe miejsca na ciele mężczyzny. Pieszcząc je ustami sprawisz, że nigdy nie zapomni o twoich pocałunkach i wcale nie chodzi o seks oralny, lecz zmysłową grę wstępną, która na długo zapadnie w jego pamięci.

FOTO: iStock

Zobacz także: Godzina płatnej przerwy w pracy na... seks! Radny złożył już taki wniosek!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 19:43

Nasze propozycje