Poprzedni artykuł: Najmłodsza 'żywa Barbie' ma tylko 7 lat - jej matka postanowiła, że z... Następny artykuł: Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie w bikini. Ależ ona ma figurę!

Trudno w to uwierzyć, ale zdjęcia nie kłamią! Mama Maćka Musiała wygląda, jak jego... siostra

Kobieta,
,
, tagi: Maciej Musiał
"Wygląda Pani młodziej od syna" - to jeden z wielu komentarzy w tym tonie, które znajdziemy pod zdjęciami mamy Maćka Musiała. Istotnie - Annę Markiewicz-Musiał łatwo można pomylić z jego siostrą lub koleżanką.

Jak wygląda mama Maćka Musiała? Musimy przyznać, że kiedy po raz pierwszy zobaczyłyśmy jej zdjęcia, byłyśmy w szoku. Dlaczego? Okazuje się, że Anna Markiewicz-Musiał wygląda tak nieprawdopodobnie młodo, że bardziej przypomina siostrę aktora, niż jego mamę. Matka 22-letniego aktorka również jest aktorką. Kiedy syn jeszcze nie był pełnoletni, dbała o to, jakie role grał, pilnowała, aby nie zaniedbywał szkoły. Anna Musiał jest agentem Macieja. 

Mama Macieja Musiała - zdjęcia

Na zdjęciach, które Anna Markiewicz-Musiał publikuje na swoim Instagramie łatwo ją pomylić z rówieśniczką Maćka, na co często zwracają uwagę jej obserwujący.

Patrząc na panią nigdy nie powiedziałabym ze ma pani dorosłego syna - czytamy pod jednym ze zdjęć.

Wygląda pani młodziej od syna! - skomentowała jedna z obserwujących profil Anny.

Jak można tak młodo wyglądać! Jest Pani piękna - komplementowała pod zdjęciem jedna z użytkowniczek.

Nie wiemy, jaki jest sekret tak młodego wyglądu mamy Maćka, ale jednego jesteśmy pewne - też chciałybyśmy tak wyglądać mając 22-letniego syna! ;)

Zobacz także: Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała zdjęcie ze swoją mamą! Wyglądają, jak siostry!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2018, 11:22

Nasze propozycje