Poprzedni artykuł: Ta kobieta przyćmiła Melanię Trump - amerykańskie media mają nową ulub... Następny artykuł: Pamiętacie Julkę z 'Na dobre i na złe'? Filmowa córka Artura Żmijewski...

Kolejne zdjęcia Kate Middleton w ciąży! Brzuszek jest już naprawdę duży

Jest w czwartym miesiącu ciąży, a jej brzuszek jest naprawdę spory. Czy Kate Middleton rzeczywiście spodziewa się bliźniaków?

Księżna Kate najprawdopodobniej jest już w czwartym miesiącu trzeciej ciąży, a na jej najnowszych zdjęciach widać już brzuszek! Kate pojawiła się wczoraj na gali charytatywnej w siedzibie organizacji Anna Freud National Centre for Children and Families. To pierwszy raz, kiedy księżna Kate pojawiła się publicznie od czasu, kiedy w mediach pojawiły się spekulacje odnośnie tego, że najprawdopodobniej spodziewa się bliźniaków.

Czarna suknia pokryta elegancką koronką, w której pojawiła się księżna Kate to projekt Diane Von Furstenberg. Co ciekawe, Kate tę samą kreację nosiła już wcześniej w 2014 roku, kiedy była w ciąży z księżniczką Charlotte. Do sukni Kate dobrała kopertówkę Prady. 

Ciążowy brzuszek Kate Middleton

Na jednym ze zdjęć, kiedy księżna Kate stoi bokiem widać, jak dopasowana suknia podkreśliła ciążowy brzuszek! Myślicie, że Kate rzeczywiście urodzi bliźniaki? Byłby to pierwszy taki przypadek w rodzinie królewskiej od XV wieku!

Zobacz także: Dziś jest ikoną stylu, ale nie zawsze tak było. Tak Kate Middleton wyglądała zaledwie 10 lat temu

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

12 grudnia 2018, 10:54

Zobacz także

Nasze propozycje