Poprzedni artykuł: Kim Kardashian kolejny raz szokuje. Do restauracji wybrała się... nago... Następny artykuł: To właśnie te zawody są najseksowniejsze według Tindera! Też znajdujes...

Księżna Kate jako... aktorka? Zobaczcie jej nagranie, kiedy miała 13 lat!

Kobieta,
,
, tagi: kate middleton
Księżna Kate Middleton w wieku trzynastu lat wzięła udział w przedstawieniu teatralnym - jak wypadła w roli aktorki?

Księżna Kate jako... aktorka? To wcale nie żart! Brytyjskie media dotarły do nagrania, na którym widzimy młodziutką Kate Middleton na deskach szkolnego teatru. Kate miała wtedy 13 lat i próbowała swoich sił w aktorstwie.  Na trwającym ponad dwie minuty nagraniu widzimy Kate w rozmowie z jasnowidzem, który mówi jej bohaterce, że niedługo pozna zamożnego ziemianina o imieniu... William! Czyżby więc los Kate był przesądzony już w wieku 13 lat. ;)

Księżna Kate jako... aktorka

Okazuje się, że Kate Middleton naprawdę miała potencjał aktorski. Warto jednak zaznaczyć, że koniec końców i tak nie mogłaby rozwijać się w tej dziedzinie jeśli chciałaby poślubić Williama. Grace Kelly musiała zrezygnować z aktorstwa kiedy poślubiła księcia Rainiera Grimaldiego z Monako. Także Meghan Markle będzie zmuszona zrezygnować z kariery po ślubie z księciem Williamem. 

A co wy myślicie o aktorskich umiejętnościach Kate Middleton? Czyżby minęła się z powołaniem? ;)

Zobacz także: Kate Middleton zrobiła sobie tatuaż? Wybrała BARDZO zaskakujące miejsce!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 grudnia 2018, 10:57

Zobacz także

Nasze propozycje