Poprzedni artykuł: Nowe wydanie magazynu 'Viva! Moda!' już w sprzedaży Następny artykuł: Księżna Kate jako... aktorka? Zobaczcie jej nagranie, kiedy miała 13 l...

Kim Kardashian kolejny raz szokuje. Do restauracji wybrała się... nago?

Kobieta,
,
, tagi: kim kardashian
Właściwie za każdym razem, kiedy Kim Kardashian publikuje zdjęcie na Instagramie, możemy spodziewać się małej afery. Tym razem wywołało ją zdjęcie, na którym celebrytka przy stole siedzi... nago. Przesadziła?

Trudno znaleźć celebrytkę, która bardziej lubi świecić swoją nagością niż Kim Kardashian. Ostatnio Kim wywołała oburzenie kiedy opublikowała serię bardzo odważnych zdjęć w wyzywających pozach, a później - kiedy North West robiła jej erotyczne zdjęcia. Za każdym razem wydaje się, że Kim poszła za daleko, a ona... idzie jeszcze dalej. Tym razem na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy celebrytkę spożywającą obiad... nago.

Kim Kardashian nago na Instagramie

Trudno odpowiedzieć na pytanie, czy Kim nago wybrała się do restauracji czy też posiłek jadła u siebie w domu. W obu przypadkach siadanie nago przy stole wydaje się odrobinę... dziwne. Zauważyli to fani Kim, którzy nie szczędzili jej słów krytyki w komentarzach:

Włóż wreszcie na siebie jakieś ciuchy - pisał jeden z obserwujących Kim.

Przestań wstawiać tylko nagie zdjęcia - prosił inny z fanów.

Myślicie, że tym razem Kim znowu przesadziła? Niestety to już nie pierwszy raz i pewnie... nie ostatni!

Zobacz także: Zobacz, jak wykonać makijaż Kim Kardashian krok po kroku!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 grudnia 2018, 02:06

Zobacz także

Nasze propozycje