Poprzedni artykuł: Tomasz Karolak schudł prawie 20 kilogramów! Zobaczcie, jak teraz wyglą... Następny artykuł: Oto jedna rzecz, która księżna Kate zawsze zabiera w podróż. Nie domyś...

O tych nagraniach księżnej Diany mówią wszyscy!

Kobieta,
,
, tagi: księżna diana, rodzina królewska
Już niedługo czeka nas 20. rocznica śmierci "królowej ludzkich serc", a na jaw wychodzą coraz to nowe szczegóły dotyczące życia księżnej Diany. Niektóre z nich naprawdę szokują...

31 sierpnia 2017 roku minie dokładnie dwadzieścia lat od tragicznej śmierci księżnej Diany. Tajemniczy wypadek, w którym zginęła Lady Di nadal budzi wiele emocji, a media co jakiś czas zaczynają żyć nowymi teoriami spiskowymi na temat ostatnich dni życia księżnej. W związku ze zbliżającą się rocznicą księżna Walli ponownie jest na ustach wszystkich. Powstają filmy dokumentalne ujawniające sekrety z jej życia, ukazują się wywiady z jej dawnymi przyjaciółmi, a tajemnica śmierci księżnej rozgorzała na nowo. Najwięcej emocji wzbudzają jednak niepublikowane do tej pory nagrania zwierzeń księżnej Diany, na których wyjawia ona wiele szczegółów z życia prywatnego.

Nowe fakty w sprawie ostatnich dni życia księżnej Diany

Nie jest tajemnicą, że księcia Karola i księżną Dianę nie łączyła wielka miłość. Ich małżeństwo zostało zaaranżowane, a para przed ślubem widziała się zaledwie dwanaście razy. Diana Spencer była idealną kandydatką na żonę księcia, ale Karol już wtedy uczuciem darzył swoją obecną żonę Camillę Parker-Bowles, którą ostatecznie poślubił w 2005 roku. Diana i Karol wyglądali na szczęśliwych tylko na zdjęciach. Na taśmach, które zostały nagrane w latach 1992-1993 roku księżna przyznała, jak bardzo nieszczęśliwa była w związku z Karolem. Dianę nagrywał trener głosu, który przygotowywał ją do publicznych wystąpień.

Byłam tak przygnębiona, że próbowałam podciąć sobie żyły zaledwie kilka tygodni po weselu - miała stwierdzić na nagraniach księżna Diana.

Kolejne lata małżeństwa nie zmieniały podejścia Diany do Karola. Księżna na nagraniach zdradziła, że ich życie intymne było bardzo rozczarowujące.

Instynkt mówił mi, że to jest dziwne. Z jego strony nigdy nie było jakichś wymagań w tej sprawie. Mniej więcej raz na trzy tygodnie (…). Wiem, że Karol widywał swoją kobietę Camillę przed tym, jak się pobraliśmy - opowiadała Diana. 

Okazuje się, że przed śmiercią Diana prawdopodobnie planowała nowe małżeństwo. Księżna pragnęła poślubić producenta filmowego Dodiego Al-Fayeda, z którym łączyło ją gorące uczucie. Diana miała rozmawiać na ten temat z zaprzyjaźnionym kapłanem.

Kiedy rozmawialiśmy, zadzwonił jej telefon. Oczywiście był to Dodi. Jej oczy rozbłysły. Kiedy odchodziła, zapytała, czy będę w stanie udzielić jej ślubu, kiedy się na to zdecyduje. Jej miłość do niego była oczywista - powiedział kapłan w "The Sunday Express".

Tragiczne życie księżnej Diany

Życie księżnej Diany bardziej przypomina tragedię niż bajkowe życie członkini rodziny królewskiej. Na nagraniach księżna miała opowiadać także o walce z depresją, samotnością oraz bulimią, a nawet o próbach samobójczych. Jak jednak naprawdę wyglądało życie księżnej prawdopodobnie nie dowiemy się już nigdy. 
Czy waszym zdaniem to dobry pomysł, by tego typu nagrania (dotyczące tak intymnych sfer jej życia), pojawiają się publicznie? My mamy ogromne wątpliwości...

Zobacz także: Te sportowe buty pokochała Kate Middleton. Są idealne na lato, a ich cena pozytywnie zaskakuje

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2018, 20:19

Nasze propozycje