Poprzedni artykuł: Aktywna nawet podczas okresu? To możliwe! Poznaj 4 korzyści płynące z... Następny artykuł: Koniec z piaskiem na stopach - ten trik sprawi, że wakacje będą jeszcz...

Wielbiciele kierowali w jej stronę komplementy, ale księżna Kate miała na nie doskonałą odpowiedź

Kobieta,
,
, tagi: kate middleton, księżna Kate
Księżna Kate podczas wizyty w Polsce usłyszała, że jest "perfekcyjna". Jak zareagowała na ten komplement? Bezbłędnie!

Księżna Kate podczas wizyty w Polsce zdradziła sekret swojej urody. Choć od pobytu pary książęcej w Warszawie i Gdańsku minęło już trochę czasu wcześniej wszyscy skupiali się na stylizacjach Kate i przemówieniu Williama, a pomijano to, co mówiła sama księżna. Jak się okazuje podczas wizyty w Polsce Kate Middleton ochoczo rozmawiała i witała się z czekającymi na ulicach fanami. Uwagę mediów z całego świata przykuła jedna wypowiedź księżnej. Jak informuje Daily Mail - księżna miała od wielbicieli usłyszeć, że jest "piękna i perfekcyjna". Kate wcale nie odpowiedziała na ten komplement słowem "dziękuję", a... zaprzeczyła.

To nieprawda. To tylko makijaż  - miała powiedzieć księżna w odpowiedzi na komplementy.

Księżna Kate o swojej urodzie

Wypowiedź księżnej Kate świadczy o jej wielkiej klasie i skromności. Kate już wiele razy udowodniła, że ma wielki dystans do własnej osoby i potrafi przyznać, że nie jest idealna, a w sprawianiu takiego wrażenia pomaga jej makijaż. Prywatnie księżna Kate jest wielką fanką make-upu. Na większość formalnych okazji maluje się sama, samodzielnie wykonała makijaż także na własny ślub.

Zobacz także: Dziś jest ikoną stylu, ale nie zawsze tak było. Tak księżna Kate wyglądała zaledwie 10 lat temu

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2018, 15:51

Nasze propozycje