Poprzedni artykuł: Pobrudziłaś podkładem ulubioną bluzkę? Żaden problem – wypróbuj trik K... Następny artykuł: Triki telewizyjnych stylistek, a może detoks z Karoliną Szostak? Typuj...

Maja Hyży pokazuje zdjęcie w bikini - 'Nie jestem tak idealna, jak myślicie'

Kobieta,
,
, tagi: Maja Hyży
Zdjęcie, które ostatnio Maja Hyży opublikowała na swoim Instagramie wywołało niezwykle pozytywny odzew. Wszystko dlatego, że Maja pokazała, jak wygląda naprawdę i wcale się tego nie wstydzi.

Maja Hyży odważyła się podzielić swoim zdjęciem w bikini, które może dodać pewności siebie wielu kobietom. Maja na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć dużych rozmiarów bliznę na udzie, delikatne fałdki na brzuchu oraz rozstępy. Maja specjalnie zrezygnowała z retuszu zdjęcia, aby pokazać, jak wygląda naprawdę. W obecnych czasach większość osób idealizuje swoje życie na Instagramie i stara się przekłamywać rzeczywistość, a niewiele osób jest w stanie zdobyć się na odwagę i pokazać swoje "defekty".

Nie jestem taka idealna, jak mnie opisujecie. Mam swoje blizny, mam niezbyt idealny brzuszek, ale czuje się piękna, a zawdzięczam to sobie i Wam i chyba właśnie to widzicie na moich zdjęciach. AKCEPTUJMY SIEBIE TAKIMI JAKIMI JESTEŚMY - napisała Maja na swoim Instagramie.

Maja Hyży w bikini

Zdjęcie Mai wywołało bardzo pozytywny odzew na jej Instagramie. Gwiazda została doceniona za odwagę oraz szczere pokazanie tego, jak wygląda naprawdę. Wśród komentarzy pod zdjęciem możemy przeczytać:

Szacunek - za realistyczne zaprezentowanie się. To świadczy też o braku kompleksów, czyli silnej osobowości. Mało celebrytów,..i nie tylko, zdobyłoby się na takie "obnażenie" .Mamy czasy cyborgów, ludzi nienaturalnych, uzależnionych od botoksu, skalpelów, liftingów i wszystkiego, co może ich zmienić. Nie chce ich oglądać za 20-30 lat. Proszę pozostać sobą.To pani bogactwo!

My również jesteśmy pod wrażeniem odwagi Mai! Oby jak najwięcej takich zdjęć na Instagramie!

Zobacz także: Maja Hyży w najmodniejszym makijażu ust. Wypróbuj go na sobie!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje