Poprzedni artykuł: Te NOWE pozycje seksualne pokochają faceci! Próbowałaś już... Wieży Ei... Następny artykuł: Kto wygrał "Taniec z gwiazdami"? Zaskakujący wynik finału!

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży! Wiemy, który to miesiąc

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, Marta Żmuda Trzebiatowska
To już pewne! Marta Żmuda-Trzebiatowska dołączyła do licznego grona przyszłych mam w polskim show-biznesie. Gratulujemy!

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula już niedługo zostaną rodzicami! O ciąży gwiazdy plotkowano już o dłuższego czasu, a teraz ta wspaniała wiadomość nareszcie została potwierdzona przez menadżerkę aktorki:

Tak, to prawda. Marta i Kamil spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Są szczęśliwi. Marta czuje się bardzo dobrze - powiedziała w rozmowie z portalem Party.pl Gabriela Piekarniak, menedżerka aktorki.

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży!

Marta i Kamil pobrali się we wrześniu 2015 roku, a wcześniej rzadko pokazywali się publicznie. Kamil jest młodszy od Marty o 5 lat i również jest aktorem. Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula poznali się w Teatrze Kwadrat, gdzie razem pracowali i dziś uchodzą za jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Aktorka jest już w 4 miesiącu ciąży,  na ten moment nie znamy płci dziecka. 

Marcie i Kamilowi serdecznie gratulujemy! 

Zobacz także: Jak gwiazdy dbają o swój wygląd? Oto sposoby Marty Żmudy-Trzebiatowskiej!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2018, 05:20

Nasze propozycje