Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Antykoncepcja dla mężczyzn to nie MIT! Tylko czy my zniesiemy te efekt... Następny artykuł: Muzułmanka po raz pierwszy ambasadorką marki kosmetycznej!

Milionowa recenzja w katalogu KWC! Dziękujemy i... nagradzamy milionową recenzję! A kto ją napisał?

Kobieta,
,
, tagi: kwc
Tak! W katalogu Kosmetyk Wszech Czasów mamy już 1 MILION recenzji! Z tej okazji postanowiliśmy również nagrodzić recenzentkę, która napisała w KWC milionową opinię. Świętujemy!

Ponad 280 recenzji dziennie dodawanych do stale rosnącej bazy produktów kosmetycznych - tak niezmiennie od lat wygląda codzienność w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. KWC to ponad 90 tysięcy recenzentek i recenzentów, którzy dzielą się swoją opinią na temat kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych. To prawie 65 tysięcy produktów, do których codziennie dołącza średnio 20 nowości kosmetycznych.

Pierwsza recenzja w katalogu KWC została dodana niemal 15 lat temu, 14 grudnia 2001 roku do popularnego podkładu marki Max Factor. Dzisiaj świętujemy już milionową recenzję! Jak ten czas leci!

Dziękujemy! Każdej i każdemu z Was, Recenzentkom i Recenzentom! To Wasza pasja do kosmetyków, zaangażowanie i chęć dzielenia się opinią stoją za tak ogromnym sukcesem katalogu Kosmetyk Wszech Czasów! Milion recenzji w katalogu KWC oznacza, że nie tylko nie słabnie Wasz zapał do dzielenia się opinią i wiedzą, ale wręcz, że przybieracie na sile. KWC ma coraz więcej nowych i niezwykle aktywnych recenzentek, coraz więcej recenzji i nowych produktów.

Milionowa recenzja, comiesięczny konkurs na Najaktywniejszą Recenzentkę, Wasza kreatywność w katalogu oraz hojnie rozdawane pochwały dla ulubionych recenzentek, tylko utwierdzają Nas w przekonaniu, że Wizażanki chcą dzielić się swoimi przemyśleniami na temat testowanych kosmetyków i akcesoriów oraz nieustannie szukają swojego kosmetycznego Graala

Kto zatem "zrobił pierwszy milion" w KWC? Uwaga, uwaga... Milionową recenzję w katalogu KWC otrzymał długotrwały podkład do twarzy Lasting Finish Nude 25HR Foundation marki Rimmel.  

A autorką milionowej recenzji w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów jest: sandi708

Sprawdź treść recenzji - KLIKNIJ TUTAJ

Gratulujemy i życzymy miliona kosmetycznych nowości, miliarda pochwał recenzji w KWC i przede wszystkim nieustającej weny do pisania recenzji!

Sandi708 otrzymuje od nas podręczny zestaw każdej recenzentki, czyli tablet firmy Kruger&Matz, wizażowe gadżety i kosmetyki. Mamy nadzieję, że paczucha przypadnie do gustu! 

Jeszcze raz gratulujemy!

Obstawiamy, kiedy na liczniku w katalogu zobaczymy drugi milion? :)

Z okazji milionowej recenzji przygotowaliśmy fajną infografikę, w której znajdziecie sporo ciekawych liczb na temat KWC :)

 


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2017, 15:44

Nasze propozycje