Poprzedni artykuł: Internauci zachwycają się mamą Adama Zdrójkowskiego: 'Jak rodzeństwo!' Następny artykuł: Test palca ujawni, czy nikt nie podgląda cię w przymierzalni

Natalia Siwiec zmniejszyła piersi? Jej biust wygląda teraz znacznie bardziej naturalnie

Kobieta,
,
, tagi: biust, Natalia Siwiec
Czyżby Natalia Siwiec zdecydowała się zmniejszyć piersi? Różnica w wyglądzie jej biustu jest naprawdę zauważalna...

Duży, sylikonowy biust był w pewnym sensie znakiem rozpoznawczym Natalii Siwiec. Celebrytka lubiła go eksponować w sukienkach czy bluzkach z dużym dekoltem, często publikowała także zdjęcia w bikini. W ostatnim czasie, a w szczególności po urodzeniu dziecka unikała jednak dużych dekoltów.

Okazuje się, że obecnie piersi Natalii Siwiec nie są już tak duże, jak w momencie, kiedy stawiała pierwsze kroki w show-biznesie i pozowała dla "Playboya". Na Instagramach Siwiec oraz jej męża Mariusza Raduszewskiego możemy zobaczyć zdjęcia, na których biust celebrytki wydaje się być znacznie mniejszy...

Natalia Siwiec zmniejszyła biust?

Możliwe, że celebrytka zdecydowała się na wymianę implantów na nieco mniejsze. Natalia Siwiec niedawno urodziła córeczkę, a jak wiadomo, zmiany hormonalne w organizmie i samo karmienie mogą mieć wpływ na wygląd biustu, także tego poprawianego u chirurga. Często zdarza się, żeponowna korekta biustu jest po ciąży konieczna. Przypominamy też, że sylikonowe wkładki nie są umieszczane w organizmie na zawsze. Należy wymieniać je najrzadziej co 12 lat.

Dostrzegacie różnicę?

Zobacz także:Natalia Siwiec zamknęła usta hejterom. Mamy dowód na to, że wcale nie skorzystała z surogatki

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

11 grudnia 2018, 12:59

Zobacz także

Nasze propozycje