Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Wyniki konkursu z Multikinem: sprawdź, czy wygrałaś bilety do kina! Następny artykuł: Soczewki powiększające oczy – wszystko, co powinnaś wiedzieć o circle...

Nieidealne modelki w idealnym świecie mody

Kobieta,
,
, tagi: modelki, blogerki modowe
Ich niedoskonałości nie zakryje makijaż. Są nieidealne, ale zdobywają ogromną sławę. Czy kanony piękna uległy diametralnej zmianie? Zobacz modelki, które wyglądają inaczej niż typowe gwiazdy świata mody i robią niesamowitą karierę.

Choć w modzie obowiązują sztywne kanony piękna, sławę zaczynają zdobywać osoby, które kilkanaście lat wcześniej z modelingiem nie miałyby nic wspólnego. Kobiety, które na co dzień są wytykane palcami, pokazują, że nie trzeba wyglądać perfekcyjnie, żeby robić karierę. W świecie mody zaistniały już modelki plus size, teraz przyszedł czas na kobiety o wyjątkowej urodzie. Czy to początek rewolucji w modelingu? A może tylko sposób wydawców i kreatorów mody na przyciągnięcie uwagi mediów i szybki efekt w postaci rozgłosu?

Każda z prezentowanych w galerii kobiet różni się od stereotypowych, idealnych modelek. Mimo widocznych mankamentów nie boją się pokazywać publicznie, a często ze swoich wad i chorób uczyniły atut, który wyróżnia je na rynku mody. Ich receptą na szczęście jest wiara w siebie i duża odwaga. Przeszkodą w spełnianiu marzeń chorych kobiet jest społeczeństwo, które nie potrafi ich z łatwością zaakceptować.

Chore modelki budzą wiele kontrowersji, mimo to ich zdjęcia przyciągają uwagę. Modelka ze zdeformowaną twarzą, Melanie Gaydos realizuje się w mrocznych i tajemniczych projektach. Chantelle Winnie chora na bielactwo fascynuje swoją kobiecością i seksapilem, a Madeline Stuart chora na zespół Downa, zaskakuje swoją energią i dziewczęcością.

Zobacz kobiety, które wyglądają zupełnie inaczej niż typowe dziewczyny z wybiegów, a mimo to rozwijają się w modelingu.

Jak oceniasz obecność "nieidealnych modelek" w świecie mody? Myślisz, że mają szansę pomóc w akceptacji chorych? Czy to tylko szybki sposób na przyciągnięcie uwagi?


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 października 2016, 00:40