Poprzedni artykuł: 20-letnia aktorka trwale oszpecona na planie walczy o odszkodowanie. C... Następny artykuł: Aż przecieramy oczy ze zdumienia. Tylko jedna z tych sióstr jest przed...

Aneta Zając ponownie zakochana! Co wiemy o jej nowym chłopaku?

Kobieta,
,
, tagi: aneta zając
Czyżby Anta Zając znalazła nową miłość? Gwiazda w rozmowie z dwutygodnikiem "Party" przyznała, że w jej życiu pojawił się tajemniczy mężczyzna...

Wszystko wskazuje na to, że Aneta Zając nie chce już dłużej być singielką. Aktorka przez długi czas pozostawała sama, ale jak informuje "Party" - ostatnio znalazła nową miłość. Na jej Instagramie pojawił się bukiet kwiatów, a dziennikarze magazynu ustalili, że jest to prezent od nowej miłości gwiazdy.

Z kim spotyka się Aneta Zając?

W rozmowie z magazynem Aneta Zając była bardzo tajemnicza. Gwiazda przyznała jedynie, że wiosna nastraja ją do nowych znajomości.

Wiosna nastraja mnie pozytywnie, to moja ulubiona pora roku. Człowiek cieszy się z każdego promienia słońca i ma ochotę spotykać się z ludźmi - odpowiedziała wymijająco Aneta.

Podobno nowy wybranek Anety Zając nie jest związany z show-biznesem i pochodzi z Trójmiasta. Aktorka jak dotąd nie podzieliła się wspólnymi zdjęciami z partnerem, nie pokazywała się także z nim publicznie. Chciałybyście zobaczyć, jak wygląda?

#moimężczyźni ❤️❤️ dziś Dzień Mężczyzn ! Panowie! Wszystkiego naj

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@anette.zajac)

Zobacz także: Aneta Zając znowu na diecie. Ale aktorka pozwoliła sobie na...

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 grudnia 2018, 06:55

Zobacz także

Nasze propozycje