Poprzedni artykuł: Melania Trump wygrała z księżną Kate! Chodzi o... Następny artykuł: Jej twarz znali wszyscy! Zobaczcie Pippi Pończoszankę 48 lat później!

Największe photoshopowe wpadki 2017 roku. Z tych zdjęć śmialiśmy się wszyscy

Kobieta,
,
, tagi: photoshop
Czego gwiazdy nie zrobią, by wyglądać szczuplej... W naszej galerii najdziecie największe photoshopowe wpadki 2017 roku.

Te photoshopowe wpadki z 2017 roku z pewnością zapamiętamy na długo. Jak co roku grafików wielu magazynów poniosła wyobraźnia:) Ale wpadki pojawiły się nie tylko w znanych magazynach, ale także na zdjęciach opublikowanych w mediach społecznościowych. Nie jest bowiem tajemnicą, że obecnie przez retusz przechodzą nie tylko zdjęcia publikowane w gazetach, ale same gwiazdy dokładnej obróbce graficznej poddają swoje zdjęcia publikowane na Instagramie.

Najbardziej pamiętne wpadki znajdziecie w naszej galerii. Która jest waszą ulubioną? ;)

Zobacz także: Trendy i wydarzenia, na które czekamy w 2018 roku

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 października 2018, 00:36

Nasze propozycje