Poprzedni artykuł: Edyta Herbuś ma nowego partnera. Ma już dzieci... z dwiema innymi cele... Następny artykuł: Wstydzisz się rozmawiać o przygodzie na jedną noc? Teraz możesz zrobić...

Quebonafide ma nową dziewczynę? To piękna celebrytka

Kobieta, , tagi: natalia szroeder
Quebonafide to obecnie najpopularniejszy raper w Polsce i idol tysięcy nastolatków. Wszystko wskazuje na to, że król hip-hopu się zakochał... w księżniczce popu.

Wytatuowany raper Quebonafide znów jest na szczycie. Publiczność ekscytuje się zapowiedzianą na połowę kwietnia płytą Quebo nagraną z Taco Hemingwayem, a każdy promujący ją teledysk z miejsca staje się viralem. Nic dziwnego, że media zaczęły się interesować życiem osobistym muzyka...

Jak wyśledził Pudelek.pl, Quebonafide ma nową miłość, a jest nią... Natalia Szroeder. Piękna wokalistka może się na razie poszczycić mniejszym dorobkiem muzycznym niż raper, ale jest bardzo rozpoznawalna - w końcu wygrała "Taniec z gwiazdami".

Zobacz także: Natalia Szroeder w dzieciństwie. Jaka śliczna... blondyneczka

Zobacz także: Mikołaj Roznerski ma nową dziewczynę. Zakochał się na planie "M jak Miłość"

Jak portal plotkarski dowiedział się o związku rapera? Parę zdemaskował młodszy brat Natalii, który umieścił na Instagramie zdjęcie z trybun meczu Polska-Nigeria. Wspólnie z nastolatkiem Polakom kibicowali właśnie Szroeder i Quebo.

fot. screen Instagram

Dalsze wskazówki znaleźliśmy na Instagramie samej Natalii. Od jakieś czasu raper lajkuje każde jej zdjęcie (wcale mu się nie dziwimy, wszystkie są śliczne!).

fot. screen Instagram

Jak myślicie, pasują do siebie?

Zobacz także: Czym jest mosting i dlaczego ta forma randkowania jest coraz bardziej popularna?

Zdj. główne: EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 16:08

Nasze propozycje