Poprzedni artykuł: Ta modelka nie cierpi na chorobę skóry. Ona ma... dwa ciała! Sprawdź,... Następny artykuł: Ta kobieta uśmiechnęła się dopiero w wieku 27 lat. Dlaczego?

Oceniasz kosmetyki? Też możesz zgarnąć pudło pełne nowości i hitów!

Lubisz oceniać i recenzować kosmetyki? Chętnie czytasz i doceniasz przydatne opinie? Jesteś na bieżąco z nowościami i dodawanie kosmetyków do bazy KWC sprawia Ci radość? Jeśli tak wygląda Twoja aktywność w największym katalogu z recenzjami kosmetyków w Polsce, jesteś wymarzoną kandydatką na tytuł recenzentki miesiąca! Właśnie wybraliśmy najlepszą recenzentkę czerwca. Sprawdź, kto nią został i co znajdzie w swoim pudle pełnym nowości i hitów!

W czerwcu Wizażanki dodały aż 902 nowe produkty do bazy Kosmetyku Wszech Czasów! Przybyło aż 5467 recenzji kosmetyków. Jury konkursu na recenzentkę Miesiąca szczególnie doceniło Anetę_Ch, która zostaje Recenzentką Czerwca! Gratulujemy!

Aneta jest jedną z najaktywniejszych użytkowniczek Kosmetyku wszech Czasów od kilku miesięcy. Napisała już ponad 700 recenzji i dodała ponad 400 produktów. Jej opinie o kosmetykach są zwykle bardzo rozbudowane, zawierają mnóstwo przydatnych szczegółów i rzetelnie opisują zarówno wady, jak i zalety używanych produktów. Aneta zgarnie pudło pełne kosmetycznych nowości i hitów!

Nagroda dla Recenzentki Czerwca

 

Ty też masz szansę wygrać! Dodaj Look i zgarnij zestaw od Minti Shop!

Został jeszcze tydzień konkursu na najlepszy Look – wystarczy, ze dodasz zdjęcie prezentujące makijaż, fryzurę, paznokcie itp. i oznaczysz na nim używane produkty. Co tydzień wybieramy 3 najlepsze Looki, które nagradzamy super zestawem kosmetyków! Pospiesz się, zabawa trwa do 10 lipca!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 listopada 2018, 13:27

Nasze propozycje