Poprzedni artykuł: Ta modelka nie cierpi na chorobę skóry. Ona ma... dwa ciała! Sprawdź,... Następny artykuł: Na widok tego zdjęcia przecieramy oczy ze zdumienia. Jedna z tych kobi...

Oceniasz kosmetyki? Też możesz zgarnąć pudło pełne nowości i hitów!

Kobieta,
,
, tagi: konkurs, kwc, kosmetyk wszech czasów, recenzentki
Lubisz oceniać i recenzować kosmetyki? Chętnie czytasz i doceniasz przydatne opinie? Jesteś na bieżąco z nowościami i dodawanie kosmetyków do bazy KWC sprawia Ci radość? Jeśli tak wygląda Twoja aktywność w największym katalogu z recenzjami kosmetyków w Polsce, jesteś wymarzoną kandydatką na tytuł recenzentki miesiąca! Właśnie wybraliśmy najlepszą recenzentkę czerwca. Sprawdź, kto nią został i co znajdzie w swoim pudle pełnym nowości i hitów!

W czerwcu Wizażanki dodały aż 902 nowe produkty do bazy Kosmetyku Wszech Czasów! Przybyło aż 5467 recenzji kosmetyków. Jury konkursu na recenzentkę Miesiąca szczególnie doceniło Anetę_Ch, która zostaje Recenzentką Czerwca! Gratulujemy!

Aneta jest jedną z najaktywniejszych użytkowniczek Kosmetyku wszech Czasów od kilku miesięcy. Napisała już ponad 700 recenzji i dodała ponad 400 produktów. Jej opinie o kosmetykach są zwykle bardzo rozbudowane, zawierają mnóstwo przydatnych szczegółów i rzetelnie opisują zarówno wady, jak i zalety używanych produktów. Aneta zgarnie pudło pełne kosmetycznych nowości i hitów!

Nagroda dla Recenzentki Czerwca

 

Ty też masz szansę wygrać! Dodaj Look i zgarnij zestaw od Minti Shop!

Został jeszcze tydzień konkursu na najlepszy Look – wystarczy, ze dodasz zdjęcie prezentujące makijaż, fryzurę, paznokcie itp. i oznaczysz na nim używane produkty. Co tydzień wybieramy 3 najlepsze Looki, które nagradzamy super zestawem kosmetyków! Pospiesz się, zabawa trwa do 10 lipca!

Polecany film

Plebiscyt Kulinarny Blog Roku


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 stycznia 2018, 12:38

Nasze propozycje