Poprzedni artykuł: Meghan już od dziecka dążyła do ślubu z księciem? Jej była przyjaciółk... Następny artykuł: 'BASMATI BLUES' już na DVD

Pamiętacie Sabinę Jeszkę z 'Mam talent'? Piosenkarka jest w ciąży!

Kobieta,
,
, tagi: gwiazdy w ciąży
Wszyscy pamiętamy ją z programu "Mam talent", ale w życiu Sabiny Jeszki od tamtego czasu wiele się zmieniło. Jak się okazuje, piosenkarka spodziewa się pierwszego dziecka!

Sabina Jeszka jest w ciąży! Piosenkarka, która popularność zdobyła dzięki programowi "Mam talent" w sierpniu tego roku wyszła za mąż za Karola Małeckiego, a teraz spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Sabina szczęśliwą wiadomością podzieliła się poprzez fotografię umieszczoną na Instagramie. Urocze zdjęcie Sabina uzupełniła o równie uroczy podpis:

Przez ostatnie 2 lata tyle cudownych rzeczy wydarzyło się w moim życiu... Wyszłam za mąż za najcudowniejszego mężczyznę na świecie, a teraz czekamy na Nasz mały, wspólny cud - czytamy pod zdjęciem.

Sabina Jeszka jest w ciąży

Sabina i Karol ślub wzięli w sierpniu tego roku w otoczeniu pięknych widoków wyspy Santorini. Suknię ślubną Sabina wybierała w programie Izabeli Janachowskiej. Piosenkarka wyglądała przepięknie!

Zobacz także: Czy Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży? To zdjęcie mówi wszystko!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 października 2018, 19:00

Nasze propozycje