Poprzedni artykuł: To koniec Conchity Wurst - brodata laureatka Eurowizji więcej nie zaśp... Następny artykuł: Bardzo zdenerwowana Anna Lewandowska! Co się stało? Zobaczcie jej poru...

Mężczyźni o tym marzą, a my? Jak to jest naprawdę z seksem analnym...

Kobieta, , tagi: seks
Eksperymenty w łóżku to nie dla mnie. Boję się... Ile razy to sobie powtarzałaś? Z drugiej strony skrycie każda z nas chciałaby się poczuć jak Anastasia Steele i odkryć swoje pragnienia - niekoniecznie te grzeczne.

Każda z nas usłyszała na pewno kiedyś to pytanie: Czy możemy spróbować seksu analnego? Nie oszukujmy się - faceci o tym marzą, a kobiety... się tego boją. Seks analny to bowiem temat trudny, budzący kontrowersje, nierzadko kojarzony z bólem, czy wulgarnością. Jednak ile w tym prawdy?

Nie poruszamy tego tematu bez przyczyny. Głośno wstydzimy się o tym mówić i pytać, ale właśnie w internecie bardzo często szukamy informacji na temat seksu "od tyłu". Ten wątek pojawia się we wszystkich dyskusjach, same przyznajcie, ile razy rozmawiałyście o tym z przyjaciółkami (a ile razy chciałyście, a się wstydziłyście...).

Także na naszym wizażowym forum dziewczyny o tym piszą:

"Zauważyłam rozmawiając z moimi koleżankami, że to bardzo delikatny, drażliwy temat, niejako temat tabu wywołujący wypieki na policzkach, zgorszenie, zawstydzenie. Bywa uważany za synonim perwersji i wyuzdania. Jak to jest w waszym przypadku?". 

W odpowiedzi Wizażanki piszą o swoich doświadczeniach:

"Ja kiedyś miałam do seksu analnego dość radykalne podejście - uważałam, że nie do seksu służy akurat ta część ciała... Mój TŻ (dla niewtajemniczonych forumowiczek  "Towarzysz Życia") jednak przekonuje mnie powoli, że jest to coś ciekawego, innego, a nawet przyjemnego... To kwestia podejścia i delikatności partnera".

Taka forma zbliżenia bez wątpienia może dać wiele przyjemności nie tylko twojemu partnerowi, ale też tobie.
Jednak zanim zdecydujesz się na podobne eksperymenty koniecznie zajrzyj do naszej galerii. Na pytania o seks analny odpowiedziała nam seksuolożka dr Agata Loewe z warszawskiego Instytutu Pozytywnej Seksualności

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 listopada 2018, 10:52

Nasze propozycje