Poprzedni artykuł: Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży! Wiemy, który to miesiąc Następny artykuł: Karolina Szostak dalej chudnie! Tak ZGRABNYCH nóg pozazdrości jej każd...

Kto wygrał "Taniec z gwiazdami"? Zaskakujący wynik finału!

Kobieta,
,
, tagi: natalia szroeder, Taniec z gwiazdami, iwona cichosz
Iwona Cichosz czy Natalia Szroeder? Wiemy, kto wygrał "Taniec z gwiazdami 7"!

Natalia Szroeder wygrała "Taniec z Gwiazdami"! Wielki finał 7. edycji programu "Taniec z Gwiazdami" w Telewizji Polsat już za nami. W finale na parkiecie zmierzyły się dwie piękne kobiety - Iwona Cichosz razem ze Stefano Terrazzino oraz Natalia Szroeder i Jan Kliment. Po niezwykle równej rywalizacji przez całą edycję widzowie zadecydowali, że Kryształową Kulę otrzyma właśnie Natalia Szroeder. 

Finał programu "Taniec z gwiazdami 7"

Finał siódmej edycji "Tańca z gwiazdami" w Telewizji Polsat był naprawdę pełen emocji. Obie uczestniczki wznosiły się na szczyt możliwości, a ich występy wśród jurorów wzbudził szczere łzy wzruszenia. Ostatecznie widzowie zdecydowali, że to Natalia powinna wygrać program. Warto zaznaczyć, że partner Natalii, Jan Kliment po raz pierwszy zajął pierwsze miejsce choć w "Tańcu z Gwiazdami" występował już wiele razy.

To były niesamowite trzy miesiące. [...] Dziękuję Janku. Przy Tobie nauczyłam się siebie dużo bardziej - powiedziała po ogłoszeniu wyników Natalia Szroeder. 

Choć Iwona Cichosz, Miss Świata Głuchoniemych nie wygrała "Tańca z Gwiazdami" i tak uznawana jest za wielką zwyciężczynię, bo w programie przełamała wiele barier.

Udział w programie to było moje marzenie. Spotkałam Stefano, czuję, że wygrałam najwięcej ile można było - mówiła po ogłoszeniu wyników Iwona. 

Co myślicie o wynikach jubileuszowej - 20. edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsce? Czy Natalia Szroeder zasłużyła na wygraną?

Zobacz także: Wzruszająca historia Iwony Cichosz! Jak wyglądało życie niezwykłej uczestniczki Tańca z Gwiazdami? 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 22:48

Nasze propozycje