Poprzedni artykuł: #bikinibottom - instagramowy trend, który zachwyca mężczyzn. Tylko dla... Następny artykuł: Nie biżuteria ani nawet nie nowy samochód - Szczęsny podarował Marinie...

Weronika Rosati jest w ciąży! Kto jest ojcem jej dziecka?

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, weronika rosati
Weronika Rosati zostanie mamą! Poznajcie szczegóły!

Weronika Rosati jest w ciąży! Potwierdza to jej menadżerka, Gabriela Piekarniak. Mówi się, że to już 5 miesiąc i 33-letnia aktorka już jesienią urodzi swoje pierwsze dziecko. Ojcem dziecka Weroniki jest jej partner - 50-letni Robert Śmigielski. Partner aktorki jest bardzo znanym ortopedą (pracował m.in. z Justyną Kowalczyk) i wykłada na uczelniach. Uczestniczy także w wielu międzynarodowych kongresach.

Weronika Rosati nie ukrywała w wywiadach, że chciałaby zostać mamą. Jak widać, jej marzenie już niebawem się spełni:) 

Weronika Rosati w ciąży z Robertem Śmigielskim

Weronika Rosati i Robert Śmigielski poznali się już kilka lat temu, kiedy lekarz pomagał Weronice wyjść z kontuzji. Jednak dopiero po jakimś czasie parę połączyło ich gorące uczucie. Weronika i Robert spotykają się już ponad rok, a obecnie oczekują na swoje pierwsze dziecko.

Ta miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Mimo krótkiego stażu, każde z nich traktuje ten związek poważnie. Są zakochani bez pamięci i już planują wspólną przyszłość - mówiła znajoma pary.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!  :)

Zobacz także: Oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd! Jak celebryci nazywają swoje dzieci?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 14:08

Nasze propozycje