Poprzedni artykuł: Dominika Gwit jest... zakochana! Jak wygląda ukochany aktorki? Następny artykuł: Śpisz w ubraniu? To przyspiesza proces starzenia się, ale nie tylko...

To zdjęcie wywołało burzę w sieci! Znana blogerka pokazała swój wstydliwy sekret...

Kobieta,
,
, tagi: rozstępy, instagram
Czy rzeczywiście miała się czego wstydzić?

Lexi Mendiola ma 23 lata, szczupłą sylwetkę i widoczne rozstępy, których nie zamierza dłużej ukrywać. Kiedy początkowo zobaczyła swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym, na którym wyraźnie widać "tygrysie paski" chciała je jak najszybciej usunąć, aby nikt go nie zobaczył. Chwilę później zorientowała się jednak, że to błąd i nie powinna okłamywać swoich obserwatorów poprzez pokazywanie im wyłącznie idealnych zdjęć. Lexi zrozumiała, że nie ma nic wstydliwego w czymś tak naturalnym i normalnym, jak rozstępy. 

Lexi jest jedną z wielu dziewczyn, które pomimo młodego wieku oraz szczupłej sylwetki ma na ciele charakterystyczne rozstępy. Blogerka początkowo zamierzała wyretuszować zdjęcie, ale ostatecznie zrozumiała, że takie działanie nie ma żadnego sensu, bo jedynie napędza jej własne kompleksy oraz kompleksy tysięcy innych dziewczyn. Lexi Mendiola podkreśliła, że fotografia dziewczyny, na którym widać rozstępy nie powinna nikogo szokować, a niestety w dzisiejszych czasach udostępnienie takiego zdjęcia wymaga dużej odwagi.

Rozstępy nie są czymś, co powinno nas stresować lub też zmniejszać pewność siebie. Nauczmy się kochać nasze "paski" - powiedziała Lexi w rozmowie z Today.com 

Miejmy nadzieję, że popularne kompleksy coraz rzadziej będą wywoływały u kobiet niepewność oraz stopniowe obniżanie własnej wartości. Dzięki takim dziewczynom, jak Lexie, które nie kryją się za idealnymi zdjęciami, a pokazują, jak wyglądają naprawdę, wiele kobiet może poczuć się lepiej we własnym ciele. Oby więcej takich akcji!

Zobacz także: Modelka przy użyciu Photoshopa dodała kilogramów swojej przyjaciółce?!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2018, 15:44

Nasze propozycje