Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Wszystko, co chciałybyście wiedzieć o dojrzewaniu, ale nie macie kogo... Następny artykuł: Wyniki konkursu: kapsuła czasu!

Wizaz.pl w rękach użytkowników - słowo od nowej naczelnej

Kobieta,
,
, tagi: konkurs, urodziny Wizaz.pl
Oddajemy Wizaz.pl w Wasze ręce! A raczej w ręce nowej redaktor naczelnej, która 25. czerwca 2015r opiekuje się stroną główną Wizaz.pl. Zobaczcie, jakie wątki, przepisy i kosmetyki z KWC poleca oraz jakie artykuły powstały we współpracy z nową, jednodniową naczelną, wyłonioną w ramach jubileuszowego konkursu.
konkurs zostan naczelną

Witajcie,

wygrałam w konkursie „Zostań naczelną wizaz.pl”. To dla mnie ogromne wyróżnienie i przyjemność zostać choć na jeden dzień redaktorem naczelnym portalu, na którym jestem od dziesięciu lat, a który obchodzi w tym roku swoje 15. urodziny. 15 lat to połowa mojego życia… W tym czasie tyłam, chudłam, kończyłam studia, zaczynałam drugie, zmieniałam pracę, fryzurę… Zmieniał się też Wizaz.pl i w zasadzie cały czas się zmienia i dziś na te zmiany również mamy wpływ.

Redakcja postawiła mi duże wyzwanie, współtworzyłam dzisiejsze wydanie serwisu. Rzeczy do zrobienia było dużo, a czasu jak zwykle mało. Jeśli jesteście ciekawi, co sądzi o Wizażankach nasz wizażowy kolega to zapraszam do przeczytania wywiadów z przedstawicielami wizażowej społeczności, do zapoznania się z bliskim mi tematem dzieci, a raczej ich brakiem (z wyboru, nie z braku czasu) w wątku o kampanii „Nie odkładaj macierzyństwa”, do dyskusji o ściąganiu (temat na czasie, akurat trwa sesja), czy podzielenia się sposobami na tanie wakacje. Przedstawiam również moje ostatnie odkrycia KWC – m.in. idealny krem, dzięki któremu nie musimy się już martwić wyglądem naszej skóry po ciężkiej nocy (sprawdziłam na własnej skórze, jak walczyłam z tym wstępniakiem), galerię tortów Wizażanek, które nie tylko cieszą podniebienie, ale i oko. Zapraszam również do urodzinowego konkursu, w którym czekają na Was nagrody.

Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, a jak nie, to zawsze może założyć nowy wątek na forum ;)

Jakby powiedziała Miranda Priestly z Diabeł ubiera się u Prady, która zainspirowała mnie do wzięcia udziału w tym konkursie „That’s all".

Czytajcie, oglądajcie, komentujcie, świętujcie.

Artykuły, które powstały we współpracy z nowa naczelną

Autorką publikacji jest laureatka konkursu na jednodniowa naczelną portalu :)

zostań naczelną konkurs
zdjęcia: Fotolia

Polecany film

Zadanie konkursowe - konkurs Hortex - Elżbieta Żołek


An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Nasze propozycje