Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Ręcznie robione kartki świąteczne na Boże Narodzenie Następny artykuł: Wyniki konkursu Philips: sprawdź, czy wygrałaś filiżanki Villeroy&Boch...

Życie z depresją - zobaczcie poruszające wideo

Kobieta,
,
, tagi: depresja
Zobaczcie krótką opowieść o tym, jak może wyglądać życie z depresją. Film Polki Katarzyny Napiórkowskiej zdobywa coraz większa popularność w sieci.

Granica pomiędzy często obniżonym nastrojem a depresją jest dość cienka. Autorka kieruje film do wszystkich osób, które nie rozumieją mechanizmu depresji. Wideo bardzo dobrze wpisuje się w misję edukacyjną – być może po jego obejrzeniu łatwiej będzie nam rozpoznać chorobę u kogoś bliskiego lub nawet zdiagnozować ją u siebie.

Aby dowiadywać się więcej o depresji i możliwościach pomocy, autorka zachęca do śledzenia swojego kanału, gdzie będzie udostępniała stosowne treści.

„Niska samoocena i brak poczucia sensu życia stają się nieznośne. W końcu orientujesz się, że nie możesz dłużej tak żyć. Mogą wydarzyć się dwie rzeczy: albo szukasz pomocy, albo…” Zobacz wideo!


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2017, 12:02

Nasze propozycje